ТЕЛЕКРИТИКА

Сайт з Миколаєва «Преступности.НЕТ» атакують хакери через критичні публікації

На миколаївський сайт інформаційного агентства «Українська медіа група» «Преступности.НЕТ» вже тривалий час продовжується DDoS-атака. Про це «Телекритиці» повідомив головний редактор видання «Преступности.НЕТ» Анатолій Чубаченко.

 

Пан Чубаченко розповів, що DDoS-атака почалась приблизно один-два тижні тому. Через регулярні атаки 27 жовтня хостингова компанія, яка обслуговує цей сайт та інші два сайти, що належать  «Українській медіа група», вимкнула їх.

 

«Вчора,компанія, яка надає послуги хостингу нашого сайту, відмовилась стримувати DDoS-атаки і відключила сервер. Тому сайт   "Преступности.НЕТ" та інші наші два сайти вчора 3-4 години не працювали. На даний момент роботу сайтів відновлено, але це відбувається у складному режимі, ми і досі стримуємо DDoS-атаки», - розповів пан Чубаченко.

 

Редакція «Преступности.НЕТ» має припущення щодо причин DDoS-атак: всі вони стосуються критичних матеріалів, які були опубліковані на сайті.

 

«Коли ми порахували у редакції, у нас вийшов список із 10 можливих тем, через які почались ці атаки. Ми писали і про губернатора Миколаївської області і про  настоятеля української-православної церкви митрополита Миколаївського і Очаківського. Наш сайт першим в Україні опублікував інформацію стосовно вбивства єгипетського бізнесмена Рамзі Матта, який довгий час працював в Україні. Також у нас були суперечки з рухом антипедофілів "Окупай педофіляй"», - коментує головний редактор «Преступности.НЕТ».

 

Також пан Чубаченко розповів, що у суботу, 26 жовтня, на редакційну пошту «Преступности.НЕТ» надійшов анонімний лист з пропозицією за гроші видалити матеріал, який стосується міністра соціальної політики Наталії Королевської. Анатолій Чубаченко додав, що матеріал про відомство пані Королевської редакція не видаляла.

 

Як повідомив Анатолій Чубаченко, DDoS-атаки також продовжуються проти двох інших сайтів інформаційного агентства «Українська медіа група» NikLife і «Миколаївський футбол». Пан Чубаченко підкреслив, що хакерські атаки головним чином були і залишаються направленими на сайт «Преступности.НЕТ»

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона