ТЕЛЕКРИТИКА

Українське іномовлення замість Ukraine Tomorrow матиме логотип UATV (ФОТО, ВІДЕО)

Телевізійний канал мультимедійної платформи іномовлення України замість Ukraine Tomorrow матиме логотип UATV. Саме такий логотип було представлено у відеопрезентації телеканалу іномовлення на засіданні Кабінету Міністрів України 28 серпня. Слоган каналу - «Завжди поруч».

 

Заставка телеканалу UATV

 

 

 

 

Нагадаємо, на початку серпня міністр інформаційної політики Юрій Стець в інтерв'ю «Телекритиці» повідомив, що приватна компанія бізнесмена, власника групи каналів «Інтер» Дмитра Фірташа запатентувала бренд Ukraine Tomorrow, під яким планувалося запустити оновлений канал іномовлення.

 

Водночас група компаній Дмитра Фірташа Group DF заявила, що почала використовувати словосполучення Ukraine Tomorrow у публічних заходах ще у 2014 році, після чого вирішила зареєструвати такий бренд чотирма мовами.

 

Засновник і керуючий партнер компанії Prima Veritas, патентний повірений України Наталія Владимирова у коментарі «Телекритиці» зазначила, що процес оформлення прав на бренд компаніями пана Фірташа, не дають підстав Міністерству інформаційної політики не використовувати бренд Ukraine Tomorrow.

 

12 серпня на засіданні Кабінету Міністрів Україні міністр інформаційної політики Юрій Стець представив презентацію мультимедійної платформи іномовлення України, у якій уже ніде не фігурувала назва Ukraine Tomorrow.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих