ТЕЛЕКРИТИКА

«Sвоє Rадіо» проведе найдовший в світі радіомарафон пам’яті свого засновника Кузьми Скрябіна

17 серпня о 12.00 на інтернет-радіо S.R.A.K.A (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкА) стартує радіоефір, який стане найдовшим у світі - триватиме 65 годин у режимі нон-стоп. Про це повідомила прес-служба радіостанції.

 

Вестимуть марафон Юлія Карпова і Дмитро Єгоров.

 

Майбутній рекорд команда радіостанції  присвячує дню народження засновника радіо S.R.A.K.A - музиканта, телеведучого Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), що трагічно загинув 2 лютого.

 

За встановленням рекорду спостерігатимуть експерти Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі оголосять офіційний результат. Як повідомили в прес-службі, попередній рекорд належить «Русскому Радио Россия», де ефір тривав більше 52 годин.

 

Під час встановлення рекорду буде вестись аудіо- та відеотрансляція, слухати ефір радіо S.R.A.K.A можна буде за посиланням.

 

До ефіру команда радіостанції запросила відомих виконавців, які спілкувались та дружили з загиблим співаком і телеведучим: гурти «Пающіє Труси», «Дзідзьо», Валерія Харчишина, Олега Собчука, Олега Лапоногова, Марію Бурмаку, Ірену Карпу, продюсера Володимира Бебешка та інших. Також у марафоні візьмуть участь прихильники творчості гурту «Скрябін», члени сім'ї співака та близькі друзі родини Кузьменків.

 

«Ідея встановлення такого рекорду виникла півроку тому, коли я розповіла Андрію про подібний рекорд, який встановили росіяни. Нам стало принципово відібрати у них першість, тому домовились про те, що як тільки він визначиться зі своїми вільними датами, ми це зробимо. Зараз, на жаль, найдовший радіоефір пройде уже без Андрія, але на честь його дня народження та з тими людьми, які з ним працювали і допомагали розвивати радіо S.R.A.K.A.  Це буде своєрідний подарунок - здійснити один із найвідчайдушніших його планів», - коментує ведуча Юлія Карпова.

 

Її колега Дмитро Єгоров розповів, що підготовка до найдовшого радіоефіру тривала менше двох місяців. «Для мене честь бути учасником цього ефіру та частиною справи Кузьми. Звичайно, протриматись буде важко, але вважаю це викликом для себе та свого досвіду, як радіоведучого. Крім того, цей ефір - моя особиста данина чудовому чоловікові, з яким мені пощастило працювати та бути знайомим», - зазначив він.

 

Нагадаємо, відомий український співак, письменник і телеведучий Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) загинув 2 лютого в дорожньо-транспортній пригоді біля села Лозуватка внаслідок зіткнення позашляховика, в якому перебував співак, і вантажівки.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»