ТЕЛЕКРИТИКА

Телеканал ATR відкрив офіційний YouТube-канал з документалістикою

Кримськотатарський телеканал ATR, який з 1 квітня не виходить в ефір через відмову Роскомнагляду в перереєстрації, відкрив офіційний YouТube-канал. Про це канал повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

«Щоб фільми, які були зроблені нами за минулий місяць, були доступні кожному, ми відкрили офіційний канал на YouТube. Тут наші свіжі роботи :) У майбутньому ми постараємося викласти сюди весь наш архів, який повинен бути надбанням всього народу. Підписуйтеся і поширюйте :)», - йдеться в повідомленні кримськотатарського каналу.

 

Нагадаємо, як повідомила «Телекритиці» заступник генерального директора ATR з інформаційної політики Ліля Буджурова, із травня відновила роботу інформаційна редакція ATR. Нові сюжети планувалося публікувати на сайті каналу.

 

Після припинення мовлення команда готувала документальні проекти - зокрема про кримських татар - дітей війни та перших репатріантів. Зараз на Youtube-каналі опубліковано 12 відеоробіт.

 

«По крихтах ми збирали спогади тих, хто відкрив шлях на Батьківщину, хто закладав фундамент перших будинків, кого намагалися виселити повторно ... Але всі вони подолали ці випробування. Бо кожен з них, як і кожен з нас має право на Батьківщину», - анонсує документальні ролики канал.

 

Нагадаємо, 1 квітня припинив роботу не лише телеканал ATR, а й інші ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR, до якого входить ще дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіостанції Meydan («Мейдан») і «Лідер».

 

19 березня «глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів як кримськотатарський канал ATR недопустима.

 

Водночас керівництво кримськотатарського телеканалу ATR повідомляло, що мовник готовий позбавитись свого інформаційно-політичного контенту, якщо це дасть змогу перереєструватись за російським законодавством.

 

1 квітня Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству інформаційної політики створити умови для роботи кримськотатарського каналу ATR в Україні.

 

Тим часом керівництво холдингу ATR заявляє, що не полишає надій перереєструватися за російським законодавством і продовжити мовлення в Криму.

 

23 квітня так званий «прем'єр-міністр» Сергій Аксьонов підписав указ про створення «Общественной крымскотатарской телерадиокомпании» (ОКТРК), на яку планується виділити більше 177 млн. руб. (близько 79 млн грн) з федерального бюджету. 27 квітня стало відомо, що новий провладний кримськотатарський телеканал у Криму називатиметься «Міллет», радіо - «Ветан».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих