ТЕЛЕКРИТИКА

«Українське радіо» відновило мовлення на середніх хвилях з Миколаївського радіоцентру

13 березня о 16:00 відновив роботу Миколаївський радіоцентр Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) у селищі Луч Миколаївської області, з якого на середніх хвилях транслюються програми Національної радіокомпанії України (НРКУ). Про це «Телекритиці» повідомив заступник генерального директора НРКУ з питань розвитку мереж радіомовлення Валерій Юрченко.

 

О 16:00 на частоті 549 кГц відновлено мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1), яка з Миколаївського радіоцентру поширюється на територію Криму та південь України (Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька області), сигнал дістає навіть до Донецької та Луганської областей (хоча в поганій якості).

 

О 18:00 на частоті 1431 кГц розпочнеться мовлення програми «Всесвітня служба радіомовлення України», яка з Миколаївського радіоцентру транслюється на територію Російської Федерації, Україну, Білорусь та інші країни Європи.

 

Нагадаємо, Миколаївський радіоцентр припинив роботу 5 березня о 15.00. У кол-центрі ПАТ «Миколаївобленерго» «Телекритиці» повідомили, що «Херсонобленерго» відключило радіоцентр у зв'язку з несплатою за електроенергію. Через вимкнення Миколаївського радіоцентру на більшій частині України стало неможливо приймати на середніх хвилях програми «Українського радіо».

 

Сам Концерн РРТ на своєму сайті пояснив відключення Миколаївського радіоцентру від електроживлення великою заборгованістю НРКУ перед КРРТ, яка не дала змогу КРРТ своєчасно погасити заборгованість за спожиту електроенергію перед «Херсонобленерго».

 

11 березня НРКУ сплатила частину свого боргу Концерну РРТ за надання послуг за 2014 рік та очікувала, що КРРТ спрямує ці кошти на погашення заборгованості перед «Херсонобленерго» для відновлення роботи Миколаївського радіоцентру.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве