ТЕЛЕКРИТИКА

Держдеп США готовий допомогти Україні з потужними передавачами для мовлення в зоні АТО – Артеменко

Державний департамент США і американський державний іномовник «Голос Америки» розглядають можливість надати Україні потужні передавачі для встановлення їх на території антитерористичної операції та відновлення там мовлення українських телерадіокомпаній. Про це на брифінгу 12 лютого повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, коментуючи результати поїздки представників Нацради до США, яка відбулася минулого тижня.

 

«Ми зустрічалися з представниками "Голосу Америки" і "Радіо Свобода". "Голос Америки" і Держдеп розглядають можливість надання Україні передавачів для встановлення їх на території АТО. Є попередня домовленість, що це буде в повноваженнях Міністерства інформаційної політики Юрія Стеця», - розповів пан Артеменко.

 

Він нагадав, що передавачі для мовлення на зону АТО і Крим уже передала Польща, очікуються також передавачі з Литви. «Але потужність литовських передавачів дуже мала, навряд чи їх можна використовувати в зоні АТО. А Держдеп допоможе саме з потужними передавачами», - додав пан Артеменко.

 

Крім того, Нацрада у Вашингтоні зустрічалася з представниками американського регулятора - Федеральної комісії з комунікацій (FCC), та з представниками корпорації суспільного телебачення і радіо PBS.

 

Нагадаємо, в лютому 2015 року стало відомо, що Литва готова передати Україні передавачі для налагодження телевізійного мовлення на підконтрольній терористами території. Раніше, влітку 2014 року, Україні аналогові передавачі безкоштовно передала Польща. Їх мали намір використати для відновлення мовлення українських телеканалів на окупований Крим.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»