ТЕЛЕКРИТИКА

Обов’язки гендиректора Концерну РРТ виконує Володимир Іщук

Депутат Каплін наполягає на перепідпорядкуванні КРРТ Міністерству інформаційної політики


Кабінет Міністрів дійсно відсторонив Олександра Півнюка від виконання обов'язків генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) на час проведення службового розслідування. Відповідно до статуту підприємства обов'язки гендиректора КРРТ виконує перший заступник генерального директора Володимир Іщук (на фото). Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку), в підпорядкуванні якої перебуває Концерн.

 

Службове розслідування було призначено не розпорядженням чи постановою, а протокольним дорученням Кабміну, уточнили у прес-службі відомства.

 

«Уряд доручив Нацдержслужбі, Адміністрації Держспецзв'язку разом з Секретариатом КМУ, Нацрадою та СБУ, в десятиденний термін провести службове розслідування з питань належного виконання гендиректором КРРТ службових обов'язків щодо діяльності філій Концерну на території проведення АТО, та встановленим порядком вирішити питання щодо тимчасового відсторонення його від виконання повноважень на період розслідування», - повідомила прес-служба Держспецзв'язку на офіційній сторінці відомства у Facebook увечері 6 лютого.

 

Тим часом народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін на прес-конференції в УНІАН 9 лютого заявив про необхідність перепідпорядкування Концерну РРТ новоствореному Міністерству інформаційної політики, забравши його зі сфери управління Держспецзв'язку. Він також звернувся до Президента України і правоохоронних органів з проханням провести розслідування діяльності нинішнього керівництва КРРТ.

 

Разом з ним на прес-конференції виступив колишній прес-секретар Концерну РРТ Павло Білоножко - учасник так званої «координаційної ради» КРРТ, до якої входять відсторонені працівники Концерну, які добиваються звільнення Олександра Півнюка. На думку об‘єднаної профспілкової організації КРРТ, вони є ставлениками попереднього в. о. гендиректора Костянтина Захаренка та діють на шкоду Концерну РРТ.

 

Нагадаємо, 4 лютого міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив про рішення уряду відсторонити Олександра Півнюка з посади генерального директора Концерну РРТ, звинувативши його в саботажі відновлення трансляції українських телеканалів та радіостанцій на сході.

 

У відповідь Держспецзв'язку, в підпорядкуванні якої перебуває КРРТ, повідомила, що Олександр Півнюк юридично наразі залишається генеральним директором КРРТ, а відновлення трансляції українських телеканалів на чотирьох (на даний момент) неконтрольованих Україною РТПС та припинення трансляції ними російських каналів можливі тільки шляхом відновлення контролю над територією, на якій вони розташовані. Також Держспецзв'язку звинуватила Міністерство інформаційної політики в бажанні підпорядкувати КРРТ собі.

 

На думку опитаних «Телекритикою» медійних експертів, доки триває боротьба за посаду голови КРРТ, проблема відновлення мовлення на сході країни не вирішується.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана