ТЕЛЕКРИТИКА

Перший повнометражний український анімаційний фільм «Бабай» покаже «Інтер»

У суботу 24 січня на телеканалі «Інтер» відбудеться телевізійна прем'єра українського повнометражного мультфільму «Бабай» виробництва студії «Укранімафільм». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Анімаційна стрічка вийде в ефірі о 7.15.

 

«Інтер» також повідомляє значущі факти з продакшну і прокату фільму «Бабай». Художники-мультиплікатори намалювали для 70 хвилин повнометражного українського мультфільму понад 100 тис. малюнків. Українські діалоги для мультфільму прописувала письменниця Софія Андрухович, додавши мові особливої автентичності. За 23 роки незалежності України мультфільм «Бабай» став першим українським повнометражним анімаційним проектом, який вийшов на широких екранах країни.

 

Нагадаємо, після всеукраїнської прем'єри 18 грудня перший український повнометражний мультфільм «Бабай» вийшов у прокат у 104 кінотеатрах України. За перший вікенд бокс-офіс склав 960 тис. грн.

 

Виходу анімаційного фільму у прокат передувала промокампанія із залученням телеканалів групи «Інтер»: «Інтер», «Піксель», К1, К2, Enter Film і НТН. Реалізовувався промоушен, за словами  генерального директора «Укранімафільму», продюсера анімаційної картини «Бабай» Едуарда Ахрамовича, на партнерських засадах - без залучення коштів. Зокрема, вони транслювали 15-секундний трейлер «Бабая». Також за партнерською програмою ролик вийшов на «Малятко ТБ» та на інтернет-сайтах.

 

На виробництво «Бабая» пішло п'ять років. Створювався він за фінансування Державного агентства України з питань кіно. Бюджет - близько двох мільйонів доларів за курсом долара 2008-го року. Режисер фільму - Марина Медвідь, автор сценарію - Вадим Шинкарьов, звукорежисер -Андрій Обод. Озвучували анімаційний фільм відомі українські актори театру і кіно: Остап Ступка (Чорт), Мирослав Кувалдін (Кіт-скрипун), Олеся Чечельницька (чарівна пташка Алконост) і «голос» центрального персонажу Борис Георгієвський (Бабай).

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»