ТЕЛЕКРИТИКА

Дмитро Фірташ вирішив фінансувати українську службу Euronews?

Український олігарх, співвласник групи каналів «Інтер» Дмитро Фірташ вирішив взяти на себе фінансування української служби Euronews. Про повідомляє у себе на сторінці шеф-редактор радіо «Вести» Сакен Аймурзаєв.

 

«Ще одна вам новина з достовірних джерел. Дм. Фірташ вирішив взяти на себе фінансування української служби "Євроньюз". Рішення прийнято на засіданні Наглядової ради "Євроньюз". Поки, здається, публічно не оголосили. Контракт у "Євроньюз" на фінансування української служби підписаний з НТКУ, але нацканал не платить два роки. Тепер платити буде Фірташ. Може цим займетеся, милі, а не Кобзоном?», - запитує Сакен.

 

У коментарі «Телекритиці»  генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія  зазначив, що хоче розірвати угоду про співпрацю з Euronews, причому вже з 2015 року. «Договір був укладений керівництвом каналу, якого вже давно тут немає. Ми заборгували "Євроньюз" 10 млн 700 тисяч євро. Якщо не розірвати цей кабальний договір, то за цей рік до боргу додасться ще понад 5 млн євро. Є розпорядження Кабміну щодо підписання НТКУ цього договору. Платня була встановлена найвища серед усіх учасників - 5.5 млн на рік. Вони роблять для нас 30 хвилин на день. І то не завжди. 11 млн євро - це величезні борги, НТКУ ніколи не зможе їх виплатити. У бюджеті країни немає таких грошей, але якщо це триватиме, то наступного року борг зросте до 17 млн євро. Ніхто не хоче приймати рішення», - бідкається Зураб Аласанія.

 

За словами Аласанії, тривають перемовини з гендиректором телеканалу Euronews. «Про бажання Фірташа фінансувати цей канал я не знаю. Я написав листа до Кабміну, що ми хочемо відмовитись від 1% акцій, які нам належать згідно з договором, готові не продовжувати цю ліцензію», - сказав гендиректор НТКУ. Euronews є приватною кампанією, і чи бере в ній участь Фірташ, Аласанія не знає.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Руслана в ударе, Вакарчук в вышиванке, Катя Chilly в трансе: как презентовали книгу ТСН

Дуся

Евровидение-2018: Португалия определилась с местом проведения конкурса