ТЕЛЕКРИТИКА

«2+2» і «Президент фільм Україна» почали зйомки серіалу «Гвардія», який вийде навесні 2015 року до річниці Нацгвардії

Сьогодні, 1 грудня, телеканал «2+2» спільно з компанією «Президент фільм Україна» приступили до зйомок серіалу «Гвардія» про Національну гвардію України. Про це повідомляє прес-служба каналу «2+2».

 

«Гвардія» - це історія про перших добровольців, які після кривавих подій на Майдані, відгукнулися на заклик записатися до лав Національної гвардії України. «Різні за віком, соціальним статусом, сімейним станом, вони відправилися в тренувальний табір. Тут різношерсті, а іноді конфліктні хлопці повинні пройти школу справжнього бійця. Чи зможуть кадрові військові і новобранці, які ще вчора стояли по різні сторони барикад, стати єдиною командою, здатною захистити свою країну?», - анонсують новий серіал на каналі.

 

Прем'єра перших чотирьох серій серіалу «Гвардія» запланована до річниці створення Нацгвардії - навесні 2015 року.

 

У головних ролях - Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.

 

Головний сценарист картини - Микола Рибалка («Хайтарма», «Двоє», «Дот», «Чемпіони з підворіття», «Куплю друга» та ін), режисер - Олексій Шапарев («Київський торт», «Ескімоска», «Ціна Свободи» та ін.), оператор - Анатолій Химич.

 

«Довгий час український глядач виховувався на чужих героях, - каже креативний продюсер телеканалу «2+2» Вадим Шешич. - Те, що відбувається в країні сьогодні, стосується кожного з нас, незважаючи на те, як близько чи далеко від бойових дій ми знаходимося. Перший батальйон Нацгвардії об'єднав людей, які під час Майдану стояли по різні сторони барикад. Але в них є одна спільна мета, яку можна сформулювати так: «Україна понад усе!». І за це вони готові вмирати. Відбувається відродження армії, народження Нації. Новий час подарувало країні нових героїв. Наш серіал - спроба художнього осмислення того, що відбувається».

 

«Ідея створення фільму про події давно витала в повітрі. Але багато хто знімає документальне кіно, - розповідає режисер-постановник серіалу Олексій Шапарев. - Ми ж навмисно хочемо відійти від документалістики і зняти художній фільм, в основі якого були взяті реальні історії сучасних героїв. Перед тим як приступити до зйомок ми довго вивчали прототипи серіальних персонажів з хлопцями які були у зоні АТО».

 

Нагадаємо, нещодавно з газети «Вести» стало відомо, що мають розпочатися зйомки 12-серійного фільму «Нацгвардія» на замовлення телеканалу «2+2». За інформацією видання, серіал має вийти в Україні і Польщі.

 

Репортаж зі знімального майданчика серіалу «Гвардія» читайте на «Дусі» найближчими днями.

 

«Телекритика»

Фото Максима Лісового

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер