ТЕЛЕКРИТИКА

Журналістка РЕН ТВ редагує «Подробности недели» на «Інтері» замість Ольги Червакової

Обов'язки шеф-редактора тижневої аналітичної програми «Подробности недели» на телеканалі «Інтер» виконує громадянка Російської Федерації Марія Столярова, яка раніше працювала на російському телеканалі РЕН ТВ. Цю інформацію підтвердив «Телекритиці» Назім Бедіров, директор компанії «Національні інформаційні системи» («НІС»), що входить до Inter Media Group і виробляє для телеканалу програми «Новини», «Подробности» й «Подробности недели».

 

Нагадаємо, колишній шеф-редактор програми «Подробности недели» Ольга Червакова була обрана до Верховної ради по списку «Блоку Петра Порошенка» (№49). У перший день роботи Верховної Ради восьмого скликання вона не змогла натиснути кнопку системи «Рада» під час голосування за кандидатуру Арсенія Яценюка на пост прем'єр-міністра.

 

За словами Назіма Бедірова, наразі на посаду шеф-редактора програми «Подробности недели» офіційно ніхто не призначений, але ці функції виконує Марія Столярова як креативний продюсер.

 

Як писала «ДУСЯ», журналістка Марія Столярова стала відомою завдяки проекту «Я была на войне». Вона - автор репортажів про ситуацію на сході України для телеканалу РЕН ТВ. Чутки щодо її призначення на місце Ольги Червакової з'явились кілька місяців тому - тоді керівництво «НІС», а також сама Ольга Червакова спростували інформацію. 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона