ТЕЛЕКРИТИКА

Sanoma Media Ukraine закриває друковані видання - ЗМІ

Sanoma Media Ukraine розглядає питання про закриття Esquire Україна, National Geographic, Harper's Bazaar, «Домашний очаг» і Men's Health. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє сайт «Новое время».

 

За цими даними, з групи видань Sanoma Media збережеться лише Cosmopolitan Україна, яка перейде під управління видавничого дому «Херст Шкулєв Україна», що випускає журнали Elle і Maxim.

 

Офіційно про закриття мають оголосити 17 листопада.

 

Рішення про закриття української групи видань викликано кризовим станом ринку друкованої преси в Україні та фінансовими міркуваннями фінської компанії Sanoma.

 

Нагадаємо, у травні цього року колишній президент і власник українського медіахолдингу UMH Group Борис Ложкін і його російський бізнес-партнер Вадим Горяїнов почали переговори з фінською медіагрупою, яка заявила минулого року про бажання продати свій бізнес в Росії. 

 

За словами пана Горяїнова, медіа група Sanoma має намір продати 33-процентну частку в «Бізнес Ньюс Медіа» (видає газету «Ведомости», частку в якій також мають Financial Times Group і Dow Jones), свою частку в спільному з американським Hearst журнальному бізнесі «Фешн Прес» (російські версії журналів Cosmopolitan, Esquire, Harper's Bazaar). До угоди входить пакет журналів, що видає ТОВ «Юнайтед Прес», і за видання яких у Росії потрібно робити ліцензійні відрахування на користь західних правовласників: Men's Health , Women's Health і National Geographic.

 

Як писала «Телекритика», у березні цього року стало відомо, що Sanoma Media Ukraine закриває видання Sensa для жіночої аудиторії та журнал про дизайн інтер'єрів Casaviva. Таке рішення було зумовлено падінням ринку преси.

 

Навесні 2013 року призупинив вихід журнал Story, який видавав Sanoma Media Ukraine.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»