ТЕЛЕКРИТИКА

У Криму після перереєстрації залишиться близько 250 ЗМІ замість 3 тисяч – Роскомнагляд

У Криму після перереєстрації залишиться близько 250 засобів масової інформації із понад 3 тисяч, зареєстрованих до анексії Криму Росією. Про це заявив «керівник» управління Роскомнагляду в Криму та Севастополі Сергій Худолей, повідомляє «Крим. Реалії» з посиланням на сайт «Кримінформ», наближений до самопроголошеної кримської влади.

 

«Залишиться в Криму не більше 250 ЗМІ. Це моя оцінка», -зазначив він.

 

За словами пана Худолея, ЗМІ продовжують відповідно до перехідного законодавства подавати документи на перереєстрацію. «ЗМІ подають документи - ми реєструємо близько 6-7 на тиждень», - повідомив він.

 

Він уточнив, що найактивніше на заклик пройти перереєстрацію відгукнулися друковані ЗМІ.

 

Нагадаємо, на початку квітня стало відомо, що всім українським і кримським ЗМІ, що здійснюють свою діяльність на території Криму, до кінця року необхідно буде перереєструватися у відповідності до чинного законодавства Російської Федерації.

 

За даними «Центру журналістських розслідувань», за півроку перереєстрацію відповідно до російського законодавства пройшли близько 15% кримських ЗМІ.

 

24 вересня голова Роскомнагляду Олександр Жаров заявив, що на реєстрацію в Роскомнагляд подали документи лише 42 кримських ЗМІ в той час, коли в українських органах півострова було зареєстровано 3121 медіа.

 

Окупаційна влада Криму лякає місцеві ЗМІ, які не пройдуть перереєстрацію відповідно до російського законодавства, можливими втратами назв.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту