ТЕЛЕКРИТИКА

Телеканал Ukraine Today запустив оновлену версію сайту і конвергентний ньюзрум

Міжнародний телеканал іномовлення Ukraine Today, який входить до групи «1+1 медіа», запустив оновлену версію сайту uatoday.tv, весь контент якого тепер виробляється у конвергентному ньюзрумі, Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Контент оновленого сайту публікується англійською мовою. Нова версія містить такі тематичні розділи з текстовим та відео- контентом: політика, бізнес, розваги, наука, суспільство, спорт, огляд преси та інші. Крім того веб-ресурс дозволяє окремо переглядати новини з різних частин світу. На сайті зберігається можливість перегляду каналу в прямоефірному мовленні.

 

Згідно формату конвергентного ньюзруму, робота якого розпочалась наприкінці вересня, стало можливим одночасно публікувати новини на сайті і випускати в ефірі каналу.

 

«Ми стали першими в Україні, хто впровадив таку технологію для виробництва телевізійних новин. Для того, щоб повністю інтегрувати конвергентну технологію, ми свідомо відклали запуск сайту, хоча планували зробити це 24 серпня одночасно із стартом каналу. Конвергентний newsroom дає нам можливість бути оперативними та збільшити кількість наших прихильників», - сказала генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова.

 

Нагадаємо, нещодавно телеканал Ukraine Today став доступним на Android та iOS.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих