ТЕЛЕКРИТИКА

Влада планує запустити державне іномовлення на базі УТР і БТБ та об’єднати ФМ-мережі НРКУ та ОДТРК – Артеменко

Українське державне іномовлення планується перезапустити на базі державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"» (УТР) і ТОВ «Банківське телебачення» (телеканал БТБ), власником якого є Національний банк України. Про це на конференції «Телебачення як бізнес» 18 вересня повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

 

За його словами, до кінця року Нацбанк припинить фінансування БТБ. Майно каналу буде передано державному іномовнику.

 

Раніше «Телекритика» повідомляла про плани влади створити потужний канал українського іномовлення на базі УТР, ТОВ «Банківське телебачення» (БТБ) та каналу «Перший Ukraine», який належить Національній телекомпанії України. Остання відповідно до закону про суспільне телебачення разом з Національною радіокомпанією України невдовзі має бути перетворена на Національну суспільну телерадіокомпанію України.

 

Інше стратегічне завдання, яке має намір вирішити українська влада, - це створення ФМ-мережі для Національної радіокомпанії України, повідомив голова Нацради. «НРКУ не має повної мережі мовлення по Україні, її мережа охоплює до 30% областей. 30% покриття мають обласні державні телерадіокомпанії. Плануємо об'єднати їхні частоти, провести конкурс на частоти, яких не вистачає, і запустити мовлення НРКУ на цій мережі з місцевими врізками по 2-3 години», - розповів пан Артеменко.

 

Раніше «Телекритика» писала про те, що Держкомтелерадіо та Нацрада проводять ревізію ФМ-частот ОДТРК, щоб створити єдину мережу державного радіо. Усі частоти державних радіокомпаній може бути об'єднано в одну мережу, на якій буде виділено час для мовлення НРКУ та окремі врізки для ОДТРК.

 

11 вересня Нацрада замовила в ДП «Український державний центр радіочастот» прорахунок 25 частотних присвоєнь в ФМ-діапазоні для потреб Національної радіокомпанії України.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона