ТЕЛЕКРИТИКА

Фільм «Самотній за контрактом» виробництва Нового каналу і Film.ua вийде в прокат у дев’яти країнах

Українська молодіжна комедія «Самотній за контрактом» виробництва Нового каналу та української кінокомпанії  Film.ua Group вийде в прокат у дев'яти країнах, враховуючи Україну. Про це під час презентації фільму у Києві 2 вересня повідомив директор Film.ua Distribution Ігор Сторчак.

 

Українська молодіжна комедія є адаптацією фільму «Фанатки на сніданок не залишаються» німецького продакшну SamFilm GmbH, формат якого Новий канал та Film.ua придбали минулого року.

 

Головні ролі у фільмі виконали польський актор Вацлав Верхол та російська акторка Ольга Лерман. В фільмі також знялися Валерій Созановський, Василь Вірастюк, співак Серьога, Алан Бадоєв та інші зірки. Для режисера фільму Євгена Матвієнка, як і для виконавця головної чоловічої ролі поляка Вацлава Верхола, стрічка стала дебютом у повнометражному кіно. Оператор стрічки Володимир Іванов встиг побувати в номінантах на Каннську «Пальмову гілку» з короткометражним фільмом «Крос».

 

Одразу для кількох учасників проекту це дебют у повному метрі

 

Зйомки фільму проходили в Києві. За сюжетом, соліст популярного музичного гурту «Серце міста» вперше у своєму житті зустрічає дівчину, яка закохується в нього, не підозрюючи про його популярність. Але продюсер вельми жорстко нагадує його, що за контрактом він повинен «залишатися самотнім», аби гурт мав успіх. За цих обставин і розвиваються стосунки головних героїв.

 

«Спочатку фільм задумувався як телемуві, його виробництво зазвичай обходиться дешевше, ніж виробництво прокатного кіно. Але в ході зйомок ми зрозуміли, що у фільму є потенціал вийти й на великих екранах, і збільшили бюджет», - розповів «Телекритиці» генеральний директор Нового каналу Володимир Локотко.

 

При цьому він заявив, що телеканал і Film.ua поділили витрати на стрічку навпіл. «Я ще не бачив остаточного бюджету фільму, тому не може назвати точну кількість витрат. Але загалом це близько 800 тисяч доларів», - повідомив пан Локотко.

 

За його словами, компанії розраховують покрити витрати на виробництво стрічки за рахунок прокату в Україні (прокатник «Інтер-фільм») та за кордоном. Як повідомив Ігор Сторчак, «Самотній за контрактом» вийде у кінотеатрах Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану та країн Балтії.

 

«Мова не йде про якісь захмарні прибутки, зараз ми б просто хотіли поставити на потік виробництво українського кіно, а заробити встигнемо пізніше», - сказав Володимир Локотко. Він повідомив, що Новий канал також розраховував на прокат фільму на території Росії, проте домовленостей так і не було досягнуто. «Ми розуміємо, що зараз у наших країн деякі складнощі у взаєминах, і вони наклали відбиток на питання прокату. Ми позбулися можливості заробити якусь кількість грошей від прокату в Росії, але сподіваємося, що у випадку успіху "Самотнього за контрактом" в прокаті і ефірі "Нового", другий чи третій фільм ми все-таки прокатаємо в Росії», - наголосив він.

 

 

 Ігор Сторчак і Володимир Локотко сподіваються, що успіх фільму відкриє шлях прокату інших стрічок у Росії

 

4 вересня «Самотній за контрактом» вийде в прокат у 80-ти кінотеатрах в Україні, крім захоплених територій на сході, зокрема, Донецька та Луганська. Після цього стрічку покажуть в прайм-таймі в ефірі Нового каналу в кінці жовтня. Хоча в оригіналі фільм озвучувався російською мовою, для західних регіонів країни передбачається дублювання українською, повідомляє Новий канал.

 

«Телекритика»

Фото - Максима Лісового

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»