ТЕЛЕКРИТИКА

Телеканал «Рабинович TV» стартував на базі каналу News Network

Телеканал «Рабинович TV» (Rabinovich TV), який стартував 1 серпня, запустився на базі супутникового телеканалу News Network. Сьогодні 28 серпня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «Ньюс нетворк», змінивши логотип News Network на Rabinovich TV.

 

Телеканал News Network отримав ліцензію рік тому - 12 серпня 2013 року. За даними моніторингу Нацради, станом на 20 березня 2014 року мовлення каналу було відсутнє. Як відомо, мовники мають розпочати мовлення протягом року з моменту отримання ліцензії, інакше законом передбачено її анулювання.

 

Моніторинг Нацради станом на 26 серпня зафіксував мовлення на супутнику телеканалу під логотипом Rabinovich TV, що суперечило ліцензії ТОВ «Ньюс нетворк».

 

За словами члена Нацради Олександра Ільяшенка, 7 липня канал повідомив Нацраду, що 1 серпня починає мовлення, і вийде на супутник під логотипом Rabinovich TV. 22 липня апарат Нацради отримав заяву ТОВ «Ньюс нетворк» про переоформлення ліцензії.

 

«У них спливав строк, за який вони мали за законом почати мовлення. Тому вони стартували з новим логотипом передчасно», - пояснив заступник голови Нацради Григорій Шверк.

 

Олександр Ільяшенко попросив компанію на майбутнє спочатку отримувати позитивне рішення Нацради, а потім уже виходити з новим логотипом.

 

Нагадаємо, що власником ТОВ «Ньюс нетворк» є Вадим Рабинович. Компанія про ліцензувалася в Нацраді влітку 2013 року. Канал News Network планував розпочати мовлення на початку травня.

 

У серпні стало відомо про старт нового супутникового телеканалу «Рабинович TV» - 24-годинного новинного каналу з мовленням російською мовою. Головна мета каналу - поширення якісної інформації на різноманітні теми під різними кутами зору.

 

Нещодавно «Радіо Ренесанс» стало «Рабинович ФМ» і отримало попередження Нацради за запуск без переоформлення ліцензії.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»