ТЕЛЕКРИТИКА

У газети «Вести» змінився засновник і видавець

Із 1 серпня у газети «Вести» змінився засновник і видавець: замість ТОВ «Вісті мас-медіа» ним стало ТОВ «Інновація і рішення». Про це йдеться у вихідних даних газети.

 

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ «Інновація і рішення» - нова компанія, зареєстрована 17 червня цього року. Компанія знаходиться за адресою: Київ, вул. Якіра, 10-А. Її власником і керівником (з 5 серпня) є Кошевой Андрій Костянтинович, розмір статутного фонду компанії - 19 млн грн.

 

«Це процеси, пов'язані з оптимізацією нашого внутрішнього корпоративного управління. Власник залишився попередній - це я. І, власне, інших змін не відбулося», - сказав у коментарі «Телекритиці» головний редактор газети «Вести» Ігор Гужва, коментуючи зміни.

 

Ігор Гужва відмовився відповідати на запитання, який стосунок до газети «Вести» має Андрій Кошевой та чи пов'язана зміна структури управління з тим, що рахунки попереднього засновника і видавця - ТОВ «Вісті мас-медіа» - в травні було арештовано податковою. Пан Гужва сказав, що це питання внутрішнього корпоративного управління, які не впливають на редакційну політику і власність видання, тому він не надає розширених коментарів.

 

У відкритих джерелах в інтернеті людина на ім'я Кошевой Андрій Костянтинович фігурує як перший заступник голови правління ПАТ «Вінницягаз» (2007-2010), перший заступник директора державного підприємства «Дельта-лоцман» (2011), член правління ПАТ «Вінницягаз» (2013).

 

Раніше «Дуся» писала про те, що в липні всіх співробітників газети «Вести» звільнили й одразу переоформили працювати в іншу компанію. Тоді Ігор Гужва відмовився коментувати суть цих змін.

 

Також, судячи з вихідних даних, з 1 серпня редакція газети «Вести» змінила адресу з вулиці Червоноармійської, 6-О на вулицю Жилянську, 75 (бізнес-центр «Євразія»). Раніше головний редактор газети «Вести» Ігор Гужва, відповідаючи на запитання «Телекритики», чи планує редакція у зв'язку з нападом 5 липня переїжджати до нового офісу, розповів: «Ми розглядаємо різні варіанти щодо переїзду до нового офісу, як планували і до цього інциденту. Можливо, дійсно, переїдемо».

 

Нагадаємо, 22 травня, стало відомо, що податкова арештувала рахунок ТОВ «Вісті Мас-Медіа» та рахунок його директора Ігоря Гужви. Податкова міліція заявила, що розслідує причетність ТОВ «Вісті Мас-Медіа» до незаконної конвертаційної діяльності. Водночас холдинг «Мультимедіа інвест груп» (до якого входить газета «Вести) заявив про тиск з боку влади.

 

Під час обшуку в офісі редакції газети «Вести» було знайдено 1,5 мільйони гривень готівкою, 313 тисяч гривень було арештовано на рахунку генерального директора ТОВ «Вісті Мас-Медіа» Ігоря Гужви, ще 97 тисяч - на рахунку підприємства ТОВ «Вісті Мас-Медіа».

 

Згодом у податковій пояснили, що в газеті «Вести» проводився обшук, а не планова податкова перевірка, проведення яких було заборонено на час виборчої кампанії.

 

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар у свою чергу заявила, що арешт рахунку ТОВ «Вісті Мас-Медіа» і рахунку його генерального директора Ігоря Гужви пов'язаний винятково з відмиванням брудних грошей «Сім'ї» колишнього президента Віктора Януковича і причетного до неї бізнесмена Сергія Курченка.

 

Сайт журналістських розслідувань YanukovychLeaks стверджує, що юридичні питання, пов'язані з діяльністю медіахолдингу «Мультимедіа інвест груп», що видає безкоштовну газету «Вести», відносилися до штатних обов'язків юриста групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка Анни Ситник.

 

Гендиректор ТОВ «Вісті Мас-Медіа» Ігор Гужва заявив, що його компанія працювала відповідно до законодавства та не брала участі у тіньових податкових схемах.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно