ТЕЛЕКРИТИКА

«Еспресо TV» мовить на Луганщині на частоті зруйнованої ТРК «Акцент»

Супутниковий телеканал «Еспресо ТV» почав здійснювати ефірне мовлення на звільнених від терористів територіях Луганської області, використовуючи частоту телерадіокомпанії «Акцент» з міста Лисичанська Луганської області, устаткування якої було знищено внаслідок обстрілу її будівель. Про це повідомила прес-служба «Еспресо ТV».

 

Як розповіла «Телекритиці» генеральний директор каналу Катерина Єрмолович, мовлення «Еспресо ТV» на ефірній частоті стало можливим після відповідного погодженням із Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення. Дирекція каналу звернулася до Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, а також до Нацради з питань телебачення та радіомовлення із пропозицією тимчасово дозволити мовлення «Еспресо TV» на частотах, які виявилися не задіяними в результаті пошкодження місцевих телевізійних редакцій у Лисичанську.

 

«Наша ініціатива була спричинена бажанням забезпечувати регіон оперативною інформацією, яка відсутня там за технічних причин. Всі домовленості щодо ретрансляції нашого каналу на відповідних частотах на сході України є тимчасовими, допоки ТРК "Акцент" не буде спроможна відновити своє мовлення у звичному форматі», - наголосила пані Єрмолович.

 

За її словами, передавач ТРК «Акцент» є доволі потужним. Він знаходиться в Лисичанську та його сигнал покриває практично всі прилеглі населені пункти, серед яких Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Краматорськ.

 

За даними єдиного державного реєстру телерадіоорганізацій, власником ТОВ «ТРК "Акцент"» є Лисичанська міська рада. Мовник володіє ліцензією на мовлення на 33 ТВК у Лисичанську (потужність передавача 100 Вт) та в цифровому мультиплексі МХ-5 у Лисичанську.

 

Засновник «Еспресо ТV» Микола Княжицький повідомив «Телекритиці», що «Еспресо TV» виражає готовність до початку мовлення в усіх містах України, які будуть звільнятися від терористів у подальшому. «Ми готові узгоджувати ці умови з Концерном РРТ і платити за можливість мовлення, тому що нам важливо, аби на сході були українські інформаційні канали», - заявив пан Княжицький.

 

Катерина Єрмолович наголосила, що ситуація з інформаційним мовленням у регіоні є доволі складною, проте «Еспресо TV» вже отримав кілька десятків телефонних дзвінків від мешканців сходу із подякою за оперативне та об'єктивне інформування.

 

Раніше, 6 серпня засновник «Еспресо ТV» Микола Княжицький повідомив, що канал почав мовлення у Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку.

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 липня ухвалила рішення про видачу ліцензії ТОВ «Новини-ТВ» на супутникове мовлення під логотипом «Еспресо TV» строком на 10 років.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве