ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада закликала телеканали збільшити інформаційне мовлення і давати програми російською мовою

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення попросила керівників усіх телерадіокомпаній збільшити обсяги інформаційного мовлення, а також давати контент російською мовою. Про це на брифінгу 17 липня, а також в інтерв'ю «Телекритиці» повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

 

«Ми попросили керівників усіх телерадіокомпаній: якщо у вас є можливість, і на звільнені території, і на окуповані, давати більше інформації. Без нашого втручання в контент, але наповнити інформаційне мовлення. Якщо в ліцензії прописано стільки-то, хай буде більше - за це ніхто карати не буде. І друге - враховуючи специфіку цього регіону, будь ласка, дайте якийсь контент російськомовний», - заявив голова Нацради.

 

За його словами, це і є програма спеціального інформаційного мовлення для Донбасу, розробити яку Нацраді доручив Президент України Петро Порошенко.

 

Пан Артеменко навів приклад каналу «24», який запустив російськомовну версію. На зустрічі Нацради з керівниками телерадіокомпаній генеральний директор «24» Роман Адрейко запропонував іншим каналами використовувати цей контент, поінформував голова Нацради. «Це не темник, це саморегулювання галузі, це патріотизм, якщо хочете, - дати, поділитися і так далі», - вважає Юрій Артеменко.

 

Нагадаємо, 7 липня Президент України Петро Порошенко провів зустріч із новопризначеними членами регуляторного органу, де озвучив головне завдання діяльності Національної ради - захист українського інформаційного простору. Крім того, Петро Порошенко зазначив, що нині важливо розробити програми спеціального інформаційного мовлення для Донбасу. За його словами, не можна допустити перекручення фактів в інформуванні про події в Луганській та Донецькій областях.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер