ТЕЛЕКРИТИКА

НТКУ заплатить за дослідження ринку 1,77 мільйона гривень

4 квітня Національна телекомпанія України (НТКУ) уклала угоду з ТОВ «Індустріальний телевізійний комітет» (ІТК) щодо надання послуг вартістю 1,77 млн грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

 

Угода передбачає, що НТКУ отримає дані дослідження ринку телеперегляду в Україні.

 

Тендер на послуги проводився по процедурі закупівлі у одного учасника, оскільки Індустріальний телевізійний комітет має «виключні майнові права на дані дослідження проявів телевізійної сітки та реклами і на дані ТВ панелі з правом передачі таких даних третім особам». Ці права ІТК отримав на підставі угод з ТОВ «Комунікаційний Альянс» і ТОВ «АС Нільсен Юкрейн», які здійснюють дослідження телеринку в Україні.

 

НТКУ замовляє дослідження  ринку в ІТК вже третій рік поспіль,  минулого року було сплачено 1,63 млн грн., позаминулого - 1,31 млн грн.

 

Індустріальний телевізійний комітет займається дослідженням телеаудиторії і індивідуальним замовленням надає дані та звіти, а також створює рейтинги каналів, програм, реклами, рекламодавців.

 

ІТК діє як об'єднання телеканалів та медійних агенцій, зокрема в Комітеті представлені основні телевізійні групи (Inter Media Group, «Медіа Група Україна», «1+1 медіа», StarLightMedia) та «5 канал», основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine.

 

Нагадаємо, 25 березня  Кабінет міністрів України призначив  генеральним директором Національної телекомпанії України Зураба Аласанію.  Після призначення гендиректор НТКУ заявив, що зміни в телекомпанії, яку він планує перетворити на канал суспільного мовлення, відбудуться не відразу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Медведь «обесчестил» Трампа на немецком карнавале

Культура

Александр Шапиро: от артхаусных фильмов до звездных блогов

Популярное на ТелекритикеДуся

Медведь «обесчестил» Трампа на немецком карнавале

Бизнес

Чья «Черная кровь»? Вокруг телеканала «Украина» назревает очередной сериальный скандал

Дуся

Тест: Олег Винник или Ирина Федишин?

Культура

Александр Шапиро: от артхаусных фильмов до звездных блогов