ТЕЛЕКРИТИКА

Низка газет і сайтів опублікували статті на захист «Зеонбуду», деякі – на правах реклами (ФОТО)

20 і 21 березня в низці газет та інтернет-видань вийшли матеріали на захист компанії «Зеонбуд» - монопольного оператора цифрового телебачення в Україні. У них поширюється теза про те, що якщо «Зеонбуд» позбавлять ліцензії, то українці залишаться без цифрового телебачення, а держава понесе значні збитки.

 

20 березня статті вийшли в газетах «"Комсомольская правда" в Украине», «Факты и комментарии». Тексти різні, але зміст дуже подібний. У них критикуються проект парламентської постанови і пропозиція Міністерства фінансів України переглянути ліцензування «Зеонбуда».

 

Скриншот матеріалу «"Комсомольской правды" в Украине»

 

 

Скриншот матеріалу «Фактов и комментариев»

 

Сьогодні, 21 березня, матеріал, опублікований у «Фактах», вийшов також на сайті «Ура-інформ».

 

Скриншот матеріалу «Ура-інформу»

 

Також 21 березня вийшли статті в газеті «Сегодня» (в рубриці «Актуально», у якій публікуються матеріали на правах реклами) і в газеті Верховної Ради «Голос України». У діловій газеті «Капитал» вийшло інтерв'ю гендиректора «Зеонбуду» Віктора Галича, автор якого не є членом редакції «Капитала», зазначеної на сайті видання.

 

Скриншот матеріалу «Сегодня»

 

 

Скриншот матеріалу «Голосу України»

 

Скриншот матеріалу «Капитала»

 

За інформацією джерел «Телекритики», деякі друковані та інтернет-видання відмовили «Зеонбуду» в розміщенні матеріалів, які надходили до рекламних відділів (як з відповідною плашкою про рекламу, так і без неї).

 

На масовану рекламну кампанію «Зеонбуду» вже звернув увагу голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. За його словами, вже кілька днів поспіль майже у всіх центральних газетах України на правах реклами публікуються матеріали, що український народ залишиться без телебачення, якщо відмовиться від послуг кіпрської приватної компанії «Зеонбуд».

 

Пан Томенко наголосив на необхідності термінової перевірки законності надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення ліцензій на цифрове мовлення приватній кіпрській компанії «Зеонбуд». Голова парламентського комітату нагадав, що неодноразово звертав увагу на непрозору схему підготовки переходу України з аналогового на цифрове мовлення, і заявив, що власниками «Зеонбуду» є бізнесмени Олександр Янукович, Дмитро Фірташ та Рінат Ахметов.

 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»