ТЕЛЕКРИТИКА

Ефірні частоти «Чорноморської ТРК» захопив канал «Россия 24»

Учора, 5 березня, у Криму на ефірних частотах найбільшої кримської приватної «Чорноморської телерадіокомпанії» розпочав мовлення російський державний інформаційний телеканал «Россия 24». Цю інформацію «Телекритиці» підтвердила Катерина М'ясникова, виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників, членом якої є «Чорноморська ТРК.

 

«Чорноморська ТРК» володіє ліцензією на ефірне мовлення на 17 частотах по всьому Криму, яка чинна по жовтень 2015 року. 3 березня Кримський радіотелепередавальний центр (РТПЦ) вимкнув ефірне мовлення «Чорноморки». Представники РТПЦ пояснили це тим, що їх змусили відключити мовлення із застосуванням сили. Водночас вони не уточнили, хто саме і як їм погрожував. Згодом представники РТПЦ повідомили, що отримали інформацію про загрозу життю журналістам ТРК «Чорноморська» і, щоб уникнути цього, вирішили самостійно відімкнути цю телекомпанію з ефіру.

 

Як відомо, частотний ресурс є стратегічним ресурсом держави і ліцензується Національною радою з питань телебачення і радіомовлення за конкурсною процедурою.

 

«Россия 24» є одним з російських каналів, які ведуть активну пропаганду проти України, про що заявляв рух «Стоп цензурі!» та голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц