ТЕЛЕКРИТИКА

Володимир Манжосов і Микола Фартушний подали заяви про звільнення з Нацради

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов і член цього регуляторного органу Микола Фартушний подали заяви про звільнення з регуляторного органу. Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі Нацради.

 

Як уточнив «Телекритиці» пан Фартушний, заяви були подані вчора, 24 лютого, парламентському Комітету з питань свободи слова та інформації.

 

Пан Фартушний повідомив, що написав заяву про звільнення у зв'язку з досягненням пенсійного віку, зважаючи на те, що в Україні проходить процес перезавантаження влади.

 

Зі слів пана Фартушного, пан Манжосов написав заяву про звільнення за власним бажанням. За інформацією прес-служби, голова Нацради мотивував свою заяву тим, що прийшла нова влада, яка перебрала на себе керування виконавчою гілкою влади і так саме вона має опікуватися інформаційною сферою. Зв'язатися з Володимиром Манжосовим особисто «Телекритиці» не вдалося.

 

Раніше заяву про звільнення за власним бажанням подала заступник голови Нацради Лариса Мудрак.

 

Нагадаємо, Володимир Манжосов був призначений членом Національної ради 2 квітня 2010 року указом президента Віктора Януковича замість звільненої Тетяни Мокріді. Цього ж дня на засіданні Нацради його обрали головою цього регуляторного органу. До цього призначення пан Манжосов працював віце-президентом ТРК «Україна». Це була його друга каденція в Нацраді: вперше він був членом регуляторного органу з липня 2002-го до березня 2005 року.

 

Микола Фартушний був обраний членом Нацради 29 червня 2010 року Верховною Радою України. Його кандидатура була висунута в члени регуляторного органу Партією регіонів і Незалежною асоціацією телерадіомовників. Для нього це теж була друга каденція в Нацраді: вперше він був членом регуляторного органу з вересня 2003-го по лютий 2005 року. Після того недовгий час працював першим заступником Костянтина Стогнія в департаменті зв'язків з громадськістю МВС України. Згодом був директором видавництва «Третій поверх» - засновника газети «Грані плюс», а після розриву команди «Граней» з Юрієм Луценком, Микола Фартушний з Валерієм Зайцевим заснували «Новые грани», директором яких пан Фартушний був до другого призначення в Нацраду.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Нацсовет не смог оштрафовать NewsOne за «язык ненависти» и «разжигание вражды»

Бизнес

Сегодня телеканалу «Интер» – 22 года