ТЕЛЕКРИТИКА

Вадим Рабинович продав телеканал News One регіоналу Євгену Мураєву

Український бізнесмен Вадим Рабинович продав новинний канал News One народному депутату України (Партія регіонів) Євгену Мураєву. Про це повідомляє видання MIGnews.com.ua, «Телекритика» отримала підтвердження угоди про продаж телеканалу.

 

За інформацією видання, новий власник має намір збільшити фінансування News One, канал очікує серйозна реорганізація. У найближчих планах також оновлення концепції та розширення сітки мовлення телеканалу в регіонах. Такі дії, як наголошує видання, «дозволять News One займати лідируючі позиції в телевізійному просторі і стати лідером оперативності висвітлення новин України та світу».

 

Інформацію про продаж каналу «Телекритиці» підтвердив генпродюсер телеканалу News One Володимир Кацман. «Так, сьогодні я вже офіційно можу підтвердити: новим власником News One став народний депутат України Євген Мураєв, який уже познайомився з творчим колективом, розповів про досить амбітні плани. Канал News One, за його словами, значно збільшить інвестиції, розширить технічне та творче забезпечення. Судячи з планів нового власника, телеканал отримає нове прискорення, зміцнить конкурентоспроможність», - сказав він.

 

За словами Володимира Кацмана, плани Вадима Рабиновича щодо створення нового телеканалу News Network в медіа-холдінгу MIG залишаються в силі. «Нагадаю, у грудні 2013-го ми проводили в УНІАН презентацію нового продукту. Вадим Рабинович поставив завдання якомога швидше довести все це до ефіру», - зауважив він.

 

Нагадаємо, Вадим Рабинович став безпосереднім власником телеканалів News One і Jewish News One у січні 2012 року. Раніше бізнесмену належало 50% News One особисто і 50% його медіахолдингу «Медіа інтернешнл груп» (МІГ). Пан Рабинович контролює Jewish News One через свою родичку Ірину Рабинович

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Муж Камалии рассказал почему, вопреки неверию, инвестирует миллионы долларов в певческую карьеру жены

Бизнес

Нацсовет не смог оштрафовать NewsOne за «язык ненависти» и «разжигание вражды»

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Дуся

Муж Камалии рассказал почему, вопреки неверию, инвестирует миллионы долларов в певческую карьеру жены

Бизнес

Нацсовет не смог оштрафовать NewsOne за «язык ненависти» и «разжигание вражды»