ТЕЛЕКРИТИКА

Услід за інтернет-виданням LB.ua функцію коментарів вимкнули Liga.net та «Главком»

Інтернет-видання Liga.net та «Главком» тимчасово вимкнули функцію коментарів на своїх сайтах. Про це повідомляє кожне з видань на своїх ресурсах.

 

Вимкнення функцій коментарів видання пояснюють численними повідомленнями користувачів, які закликають до насильства та  дестабілізації ситуації в країні.

 

Також видання закликають користувачів долучатись до обговорення  їх публікацій у мережі Facebook та обіцяють згодом відновити коментування на сайтах.

 

«Це обмеження діятиме до стабілізації обстановки в країні. Для всіх читачів, бажаючих обговорити наші публікації, ми залишаємо цю можливість на сторінці в Facebook», - пише редакція «Главком».

 

Як повідомляла «Телекритика», 6 грудня інтернет-видання LB.ua тимчасово вимкнуло функцію коментарів на сайті через користувачів, які у своїх коментарях закликають до насильства, протиправних дій, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна вважає, що такі провокативні коментарі можуть бути використані для тиску на видання шляхом відкриття кримінальних справ про заклики до насильства та особистих погроз.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором