ТЕЛЕКРИТИКА

Олексій Непомнящий залишає «Капитал»

Головний редактор газети «Капитал» Олексій Непомнящий залишає видання. Цю інформацію він особисто підтвердив «Телекритиці».

 

«Папери поки не підписав, але треба з'їздити в редакцію за цим», - повідомив пан Непомнящий. На запитання про причину звільнення він відповів: «Та сама, що й у Єльцина 14 років тому» (нагадаємо, президент Росії Борис Єльцин пішов з посади зі словами: «Я втомився, я йду»).

 

Пан Непомнящий поки не має конкретних планів щодо подальшої роботи.

 

Директор компанії «Ділова преса країни», що видає «Капитал», Ілля Чудновський повідомив «Телекритиці», що пан Непомнящий залишає газету за власним бажанням. «Це його особисте бажання, про яке він повідомив сьогодні. Він обіцяв підготувати прес-реліз і повідомити причини. Я ще з ним не спілкувався - ближче до вечора обговоримо всі подробиці», - сказав пан Чудновський. Людини на місце пана Непомнящего поки немає - її шукатимуть.

 

За інформацією джерел «Телекритики», Олексій Непомнящий учора написав лист у загальну редакційну розсилку «Капитала», де повідомив, що він залишає редакцію. Також він закликав журналістів не приймати поспішних рішень.

 

Джерело «Телекритики» припускає, що пан Непомнящий залишає «Капитал» через цензуру. За останній місяць у газеті й на сайті відбувалися процеси, які не подобалися головному редактору, але на які він не мав змоги впливати.

 

За останній час із «Капитала» пішли керівник сайту Петро Шевченко, заступник редактора відділу «Думки та коментарі» Сергій Горбачов і керівник фото служби Юрій Нестеров.

 

Російський журналіст Олексій Непомящий до приходу в українську газету «Капитал» працював у газеті «Ведомости», раніше - у видавничому домі «Коммерсантъ», журналі SmartMoney, проекті Slon.ru.

 

Нагадаємо, шеф-редактором «Капитала» є Олександр Бердинських, першим заступником головного редактора - В'ячеслав Чечило, заступником головного редактора - Олена Мошенець. Газету пов'язують з умовним медіахолдингом Сергія Арбузова.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»