ТЕЛЕКРИТИКА

Львівський 2 канал (НТА) переїхав до Києва та закрив львівську редакцію

Нацрада може призначити перевірку каналу через самовільну зміну логотипа


Львівський телеканал НТА після проведеного влітку ребрендингу, коли він змінив назву на 2 канал, переїхав до Києва. Цю інформацію підтвердили в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

 

Тим часом львівську редакцію каналу остаточно розформовано, повідомив інформаційній агенції ГРІМ директор ТОВ «НТА Медіа Продакшн» Віталій Білень, у минулому -директор приватного підприємства «НТА - Незалежне телевізійне агентство» (юридична особа телеканалу). «Заяви на звільнення підписані, і більша частина журналістів знайшла нову роботу. Ті, хто залишився, займатимуться поки що іншими проектами, які не стосуватимуться 2-го каналу», - повідомив він.

 

За словами пана Біленя, весь колектив, а це 21 людина, до 7 жовтня перебував у відпустці за власний рахунок. Виняток зробили лише для директора та бухгалтера. 16 осіб уже мають нову роботу. За інформацією «Телекритики», більшість із них влаштувалися на телеканал «Львів ТБ».

 

Пан Білень пояснив, що продакшн не зміг домовитися з новим київським керівництвом 2-го каналу про фінансові умови співпраці.

 

ТОВ «НТА Медіа Продакшн» було створено в червні 2013 року, свідчить Єдиний державний реєстр. Туди було переведено співробітників каналу - приватного підприємства «НТА - Незалежне телевізійне агентство». З липня продакшн займався розміщенням реклами та регіональними врізками з контентом власного виробництва у Львові та області на 57 ТВК (програми «Новини Львів», «Формула здоров'я», «Бренд сторія», «АвтоNews», «Львів. Хроніки древнього міста», «Міські літописи», «Українські традиції»).

 

За даними агенції ГРІМ, ребрендинг НТА на 2 канал відбувся після продажу. Однак джерело «Телекритики», наближене до переформатованого 2-го каналу, стверджує, що продаж поки що не відбувся - це питання ще вирішується.

 

Телеканал з липня мовить з новим логотипом «2 канал», однак досі не подав заяви на переоформлення ліцензії. На запитання «Телекритики» на брифінгу, чи буде Нацрада перевіряти компанію, начальник управління координації роботи представників Нацради Сергій Савельєв повідомив, що представник Нацради у Львівській області надавав інформацію про зміну логотипу, однак перевірити компанію наразі складно, оскільки вона фактично переїхала до Києва і у Львові більше не має офісу. З його слів, представник Нацради проводить моніторинг ефіру 2-го каналу і в разі виявлення порушень буде призначена позапланова перевірка.

 

Керівником ПП «НТА - Незалежне телевізійне агентство», за даними Єдиного державного реєстру, є Олег Павлишин. Юридичною адресою компанії, як і адресою продакшну «НТА Медіа Продакшн», є вул. Винниченка, 6 у Львові. Однак додзвонитися до телекомпанії за вказаним у реєстрі телефоном «Телекритиці» не вдалося.

 

За інформацією видання ZIK, телеканал НТА пов'язували з колишнім головою правління НАК «Нафтогаз» Олексієм Івченком.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Дуся

СМИ: Анджелина Джоли станет женой миллиардера

Популярное на ТелекритикеДуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой

Дуся

СМИ: Анджелина Джоли станет женой миллиардера