ТЕЛЕКРИТИКА

Артем Шевченко більше не є керівником каналу ТВі - дані з Держреєстру

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру керівником ТОВ «Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"» (телеканал ТВі) замість Артема Шевченка став В'ячеслав Басович.

 

За інформацією джерел «Телекритики», зміни у держреєстрі стались два тижні тому. Керівником ТОВ «Медіа інфо», що є власником ТВі, залишився  Олег Радченко.

 

За даними відкритих джерел, пан Басович  фігурує як керівник  ТОВ «Стілметалгруп НТ» (Одеса), ТОВ «Кредит консалт групп» (Одеса) та «Агроімпульс АС» (Миколаївська область).

 

Артем Шевченко повідомив «Телекритиці», що йому нічого про зміни у керівництві каналу невідомо. Зараз він перебуває у відпустці за кордоном. У прес-службі каналу, обіцяють прокоментувати цю інформацію у понеділок.

 

Як повідомляла «Телекритика», 23 квітня було оголошено, що новим що новим інвестором ТВі став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим генеральним директором став Артем Шевченко. У цей же день у якості керівника ТВі у держреєстрі замість прізвища попереднього керівника каналу Наталії Катеринчук вписали прізвище Артема Шевченка.

 

«Телекритика» 

Главное в разделе

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Популярное на ТелекритикеБизнес

Украинка вместе с канадской IT-компанией создают соцсеть Ukrainians

Дуся

Поцелуй от Моники Беллуччи: Каннский фестиваль начался с пикантной истории

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Экс-«пацанка» транссексуал Шер-Марина вышла замуж