ТЕЛЕКРИТИКА

Артем Шевченко більше не є керівником каналу ТВі - дані з Держреєстру

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру керівником ТОВ «Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"» (телеканал ТВі) замість Артема Шевченка став В'ячеслав Басович.

 

За інформацією джерел «Телекритики», зміни у держреєстрі стались два тижні тому. Керівником ТОВ «Медіа інфо», що є власником ТВі, залишився  Олег Радченко.

 

За даними відкритих джерел, пан Басович  фігурує як керівник  ТОВ «Стілметалгруп НТ» (Одеса), ТОВ «Кредит консалт групп» (Одеса) та «Агроімпульс АС» (Миколаївська область).

 

Артем Шевченко повідомив «Телекритиці», що йому нічого про зміни у керівництві каналу невідомо. Зараз він перебуває у відпустці за кордоном. У прес-службі каналу, обіцяють прокоментувати цю інформацію у понеділок.

 

Як повідомляла «Телекритика», 23 квітня було оголошено, що новим що новим інвестором ТВі став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим генеральним директором став Артем Шевченко. У цей же день у якості керівника ТВі у держреєстрі замість прізвища попереднього керівника каналу Наталії Катеринчук вписали прізвище Артема Шевченка.

 

«Телекритика» 

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»