ТЕЛЕКРИТИКА

Ігор Гужва купив канал UBR і переформатує його на «Вести TV»

Власником і генеральним директором каналу UBR став керівник газети «Вести» Ігор Гужва. Тепер UBR буде переформатовано на «Вести TV». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Нагадаємо, раніше про ці зміни з посиланням на власні джерела повідомляла «Дуся».

 

Генеральним продюсером каналу призначений Сергій Логунов, до того обіймав посаду генерального продюсера телеканалу Перший Ukraine.

 

«До кінця року канал  буде повністю модернізований і змінить назву на «Вести TV». Необхідні за законодавством дії, пов'язані із зміною назви та програмної концепції каналу, будуть проведені найближчим часом. «Вести TV» буде новинним цілодобовим каналом сучасного формату. Він увійде в наш холдинг "Мультимедіа-інвест груп"», - зазначив пан Гужва.

 

Компанія «Мультимедіа-інвест груп» є власником ТОВ «Вести мас-медіа», яке з 14 травня  видає щоденну газету «Вести». Власником та керівником «Мультимедіа-інвест груп» є Ігор Гужва.

 

Як повідомляла «Телекритика», в 2011 році власником 70% ТОВ «ЄС Продакшен груп» (телеканал UBR) стала Кіпрська компанія Multimedia Ltd. Власником 30% компанії залишався Олександр Юраков.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Лобода, «Грибы» и «Время и Стекло»: наши звезды засветились на российской музыкальной премии РУ-ТВ

Дуся

Анна Седокова показала первое фото с сыном

Популярное на ТелекритикеДуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Дуся

Лобода, «Грибы» и «Время и Стекло»: наши звезды засветились на российской музыкальной премии РУ-ТВ

Бизнес

Издание о музыке Comma перезапускает сайт

Дуся

Официально: Анна Седокова снова выходит замуж