ТЕЛЕКРИТИКА

Перша хвиля дослідження аудиторії радіо в містах 50 тис.+ від GfK, січень-березень 2013 року

«Радіокомітет» оприлюднив результати першої хвилі 2013 року вимірювання аудиторії радіо в містах 50 тис.+, що проводиться дослідницькою компанією GfK Ukraine


«Радіокомітет» оприлюднив дані першої у 2013 році хвилі дослідження радіослухання* по Україні в містах з населенням «50 тис.+». Дослідження проводила компанія GfK на замовлення галузевого об'єднання «Радіокомітет» у період з 21 січня по 31 березня 2013 року. У дослідженні брали участь мешканці українських міст з населенням понад 50 тис. осіб віком від 12 до 65 років.

 

У відповідності з даними першої хвилі, кількість українців, які контактують з радіо протягом доби, не змінилася - 67%.

 

У рейтингу мережевих радіостанцій «Русское радио» і «Хіт ФМ» вкотре помінялися місцями. У січні - березні 2013 року в лідери вирвалося «Русское радио» з показником 1,08%, випередивши постійного конкурента на 0,03%. «Хіт ФМ» посіла другу сходинку з 1,05% відповідно. У п'ятірку лідерів також увійшли «Шансон» (1,02%), «Ретро FM» (0,69%) і «Люкс FM» (0,66%).

 

«Радіо Ера», яке в січні приєдналося до дослідження, посіло 11-ту сходинку за показником рейтингу (0,28%) і 17-ту за показником охоплення (4,65%).

За даними «Радіокомітету», перша хвиля 2013 показала також, що постійно зростає кількість радіослухачів, які перебувають в офіційному чи цивільному шлюбі.

 

«Радіо - дуже цінний рекламний носій для тих, у кого цільова аудиторія - це одружені / заміжні люди або ті, хто веде спільний побут. За результатами поточної хвилі частина цієї групи статистично значимо збільшилася і становить 71% від загального числа радіослухачів», - зазначив керівник Дослідницького центру НАМ, координатор «Радіокомітету» Віталій Гордузенко.

* Дослідження Radio Research проводиться компанією GfK Ukraine методом комп'ютеризованого телефонного опитування за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення індустріального об'єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення України у віці 12-65 років. Дані першої хвилі дослідження за 2013 охоплюють період з 21 січня по 31 березня. Обсяг вибірки - 14036 респондентів.

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»