ТЕЛЕКРИТИКА

Тарифи «Зеонбуду» є завищеними і потребують перегляду – Томенко

Тарифи на цифрове мовлення для телекомпаній є завищеними і потребують перегляду. Про це заявив 25 квітня на прес-конференції в Херсоні голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, відповідаючи на запитання стосовно ситуації з цифровим мовленням.

 

Він поінформував, що Комітет з питань свободи слова та інформації ухвалив рішення провести комітетські слухання щодо цієї теми 15 травня поточного року. «І серед питань, які нам необхідно розглянути, це, зокрема, і необхідність перегляду тарифів, які сплачуються компанії "Зеонбуд", що сьогодні має монопольне право вибудовувати систему цифрового мовлення в Україні. Особливо ця ситуація б'є по регіональних мовниках», - зазначив Микола Томенко.

 

За його словами, сьогодні виникає подвійне навантаження на телебачення, оскільки телекомпанії платять тариф і за трансляцію аналогового мовлення, і паралельно - цифрового мовлення.

 

«Причому, всі експерти схиляються до думки, що тарифи, які платяться "Зеонбуду" за цифрове мовлення, суттєво завищені. Тому комітетські слухання якраз і передбачають необхідність серйозної дискусії щодо цього», - зазначив голова Комітету. Микола Томенко сподівається, що спільними зусиллями вдасться переглянути тарифи у бік зниження, щоб забезпечити підтримку регіональному телебаченню, яке би за таких обставин почувалося більш впевнено і вільно.

 

Нагадаємо, відповідно до тарифів компанії «Зеонбуд», повна вартість розповсюдження сигналу в мережі «Зеонбуду» зі 166 передавачів (з урахуванням ПДВ і без урахування знижок) для загальнонаціонального телеканалу становитиме близько 2,9 млн грн на місяць. До липня 2012 року варість зі знижкою 50% становила близько 1,4 млн грн на місяць, до серпня 2013-го зі знижкою 25% становитиме близько 2,2 млн грн на місяць.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана