ТЕЛЕКРИТИКА

Дуня Міятович стурбована інцидентом під Верховною Радою, де постраждали журналісти, і очікує розслідування

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи засобів масової інформації (ЗМІ) Дуня Міятович висловила стурбованість з приводу інциденту біля парламенту України в Києві, в якому кілька журналістів отримали поранення. Про це повідомляє  «112 Україна» з посиланням на прес-службу організації.

 

В ОБСЄ відзначили, що журналісти з телеканалів «1+1», 5-го каналу, а також журналісти з інших ЗМІ були поранені, коли протестувальники атакували співробітників правоохоронних органів перед будівлею Верховної Ради.

 

«Я стурбована інцидентом і закликаю владу до якнайшвидшого розслідування справи, а також усіх попередніх випадків нападів на журналістів», - сказала Дуня Міятович.

 

Представник ОБСЄ зазначила, що влада вже зробили низку арештів, пов'язаних із сьогоднішньою інцидентом біля парламенту.

 

Нагадаємо, 31 серпня протестувальники під стінами Верховної Ради використали вибухові пакети і бойову гранату, унаслідок чого було поранено кілька десятків міліціонерів, постраждали і журналісти. Наразі відомо про п'ятьох поранених медійників.

 

Коли в натовп було кинуто вибуховий пристрій, наслідок вибуху травми дістав оператор ТСН («1+1») Дмитро Большаков, який вів зйомку з місця подій і працював із журналісткою Наталією Нагорною. Він отримав осколкове поранення в ногу. Як згодом повідомили «Телекритиці» на «1+1», у Дмитра Большакова серйозне поранення гомілки вище п'ятки, осколок зачепив кістку.

 

Також було поранено знімальну групу 5-го каналу - журналіста Максима Волобоєва та оператора Миколу Лебедєва. Як повідомили «Телекритиці» у прес-службі 5-го, одразу обидва працівники каналу дістали неважкі ушкодження.  Максим Волобоєв і Микола Лебедєв продовжили роботу біля парламенту, але їм на підмогу редакція надіслала ще одну знімальну групу на чолі з журналісткою Юлією Божко.

 

Більш серйозні осколкові поранення обох ніг унаслідок вибуху шумової гранати отримав оператор інформаційного бюро «Правий» Роман Малко«Поранений гранатою у обидві ноги», - повідомивна своїй сторінці у Facebook.

 

Каменем був поранений у голову французький журналіст, повідомив у Facebook народний депутат України Олексій Гончаренко«Надавши йому першу допомогу, ми передали його в швидку. 17-а київська лікарня переповнена», - написав нардеп.

 

Імені постраждалого журналіста Олексій Гончаренко не назвав. «Телекритика» з'ясувала, що йдеться про Антуана Делоне (Antoine Delaunay) - французького фотографа-фрілансера, який нині висвітлює події в Україні. У своєму Twitter пан Делоне повідомив, що йому в обличчя влучив камінь. 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер