ТЕЛЕКРИТИКА

У Києві відновлено видачу журналістам прес-карт для відряджень в зону АТО

Відсьогодні, 7 серпня, у Міністерстві оборони України відновлено видачу прес-карт представникам ЗМІ, які прагнуть висвітлювати діяльність Збройних сил України в зоні проведення АТО. Про це повідомляється на сайті відомства.

 

Нагадаємо, декілька тижнів поспіль у Міноборони не оформлювали прес-карти через несправність принтера. Після того, як обладнання полагодили, ще деякий час чекали на матеріали для друку прес-карт зі складу.

 

Відтепер журналісти, маючи попередню акредитацію в СБУ, можуть отримати пластикову карту за адресою: Київ, проспект Повітрофлотський, 6. Попередній дзвінок обов'язковий: + 38 (067) 223-16-43, (044) 454-45-91.

 

Видача прес-карт представникам ЗМІ проводиться о 12.00 та о 17.00.

 

Прес-карти також можна отримати у підрозділі прес-центру в місті Краматорську (Донецька область), який знаходиться у приміщенні Донецької обласної цивільно-військової адміністрації.

 

 

З короткою інструкцією для отримання прес-карт співробітниками медіа можна ознайомитися тут.

 

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2014 року Генеральний штаб України разом з Міністерством оборони України запровадили прес-карту, яка, як стверджують у відомствах, «дозволяє журналістам працювати в зоні АТО». Картки діють не більше, ніж шість місяців і видаються лише акредитованим у Службі безпеки України журналістам у Києві та Краматорську. Ознайомитися з порядком акредитації в зоні АТО можна на сайті СБУ.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»