ТЕЛЕКРИТИКА

Антон Геращенко заявив, що підтримує редакційну політику телеканалу «112 Україна»

Радник глави МВС, народний депутат Антон Геращенко заявив, що журналісти телеканалу «112 Україна» доносять глядацькій аудиторії різні точки зору, і якби канал був претензійний, він не давав би йому інтерв'ю. Про це він сказав у коментарі «112 Україна».

 

«Ваш телеканал дає можливість висловитися всім сторонам політичного процесу в Україні. Це правильно, це створює підстави для демократії. Якщо б я вважав, що ваш канал однобокий або претензійний, я би сюди не приїздив. Ви надаєте слово всім партіям, у тому числі "Опозиційному блоку". Це правильно. Суспільство повинне мати різні точки зору, а не одну, тому що коли точка зору тільки одна, то настає рівність, як на цвинтарі», - сказав пан Геращенко.

 

Нагадаємо, генеральний секретар Європейської федерації журналістів (ЄФЖ) Рікардо Гутьєррес (Ricardo Gutierrez) у листі до гендиректора телеканалу Андрія Подщіпкова, за даними телеканалу, заявив, що в Європейській та Міжнародній федерації журналістів вважають стан медіа в Україні «хвилюючим» та не приймуть закриття цього телеканалу. Також, зазначають на «112 Україна», пан Гутьєррес повідомив, що розповість про ситуацію із телеканалом під час зустрічі з комісаром Ради Європи з прав людини Нільсом Муйжнієксом.

 

18 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу «112 Україна» за його супутниковою ліцензією за трансляцію політичного ток-шоу «Шустер live» 13 лютого. 

 

Як заявив голова Нацради Юрій Артеменко, у контенті «Шустер live» моніторинг Нацради зафіксував порушення статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення» та статті 28 закону «Про інформацію», оскільки у висловлюваннях одного з учасників програми, російського журналіста Максима Шевченка вбачає ознаки злочину статті 161 Кримінального кодексу - умисні дії, спрямовані на розпалювання расової, національної чи релігійної ворожнечі. 

 

На телеканалі «112 Україна» розцінили дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення як тиск на свободу слова в Україні. Телеканал закликав телеглядачів, політиків, представників медіаспільноти, експертів не допустити зародження цензури в українському медіапросторі. 

 

Канал «112 Україна» вирішив залишити в своєму ефірі «Шустер live». Другий випуск вийшов в ефір 20 лютого.

 

Докладно про ситуацію із «Шустер live» читайте у статті Мар'яни Закусило «Невдоволення Шустером чи дещо більше?».

 

«Телекритика» 

Главное в разделе

Общество

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеОбщество

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана