ТЕЛЕКРИТИКА

НМПУ заявляє, що журналіст Руслан Коцаба не є членом медіапрофспілки і його прес-карта недійсна

Сьогодні, 5 лютого, Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) у відповідь на численні запити роз'яснила ситуацію з членством івано-франківського фрілансера Руслана Коцаби в організації.  Заяву НМПУ отримала також «Телекритика».

 

«Руслан Коцаба має членську карту НМПУ. Але вона була видана помилково. Його заяву на вступ було виставлено на голосування. Його кандидатура не отримала більшості голосів. Але стався ексцес виконавця. Відповідальний співробітник помилився і видав членську картку пану Коцабі. Він визнав свою провину. Таку помилку  можна пояснити надзвичайною завантаженістю секретаріату НМПУ, адже останнім часом значно виросла кількість заяв на вступ до медіапрофспілки», - повідомляє НМПУ.

 

Відповідальному працівнику медіапрофспілки оголошено догану. Повідомляється також, що Комітет НМПУ розгляне шляхи вдосконалення роботи секретаріату.

 

Медіапрофспілка приносить вибачення Руслану Коцабі. Членські внески, які він сплатив, будуть йому повернуті.

 

НМПУ також оголошує, що  прес-карта НМПУ на ім'я Руслана Коцаби не є  дійсною. 

 

Нагадаємо, 2 лютого в Івано-Франківську місцеві активісти не пустили журналіста-фрілансера Руслана Коцабу, відомого своїми закликами до бойкоту чергової хвилі мобілізації та інтерв'ю з цього приводу російським ЗМІ, на громадське обговорення генерального плану міста попри те, що він пред'явив посвідчення члена Незалежної медіапрофспілки України (НМПУ). У коментарі «Телекритиці» пан Коцаба повідомив, що подав заяву до міліції про перешкоджання професійній діяльності. Також він повідомив, що наразі працює фрілансером для кількох телеканалів та інтернет-видань, зокрема каналу «112 Україна», ZIK, місцевого телеканалу ОТБ «Галичина».

 

Водночас телеканал «112 Україна» офіційно заявив, що Руслан Коцаба наразі не є кореспондентом каналу. Як повідомили «Телекритиці» в прес-службі ІА ZIK, співпрацю з паном Коцабою вони припинили рік тому, коли відкрили повноцінний корпункт у Івано-Франківську з іншим журналістом. Редакція обласної телерадіокомпанії «Галичина» заявила, що Руслан Коцаба ніколи з ними не співпрацював.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»