ТЕЛЕКРИТИКА

ІІ Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм «Студентський мікс» визначив переможців

14 листопада 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка було оголошено результати другого Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський мікс», який був організований спільно Інститутом журналістики та Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

 

У фестивалі взяли участь студенти з 12 вищих навчальних закладів України. Журі оцінювало програми, розміщені на сайті медіа платформи Campus Radio Ukraine/ Студент-TV.

 

Розпочався фестивальний день тренінгом «Онлайн репортаж: як втримати увагу слухача. Мультимедійні платформи», який провів відомий медіаексперт, керівник Українсько-польської радіошколи Роман Заяць.

 

Загалом у тренінгу взяли участь студенти 10 українських ВНЗ: Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Сумського державного університету, Одеського національного університету імені Іллі Мечникова, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Луганської академії культури та мистецтв.

 

О 17:00 розпочалось урочисте оголошення переможців фестивалю «Студентський мікс-2014».

 

У номінації «Інформаційна радіопрограма»:

  • Перше місце: програма «Студентська хвиля», автори - Ірина Бублій, Маргарита Верещагіна, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Друге місце: програма «Новини «Поділ-fm», створена студентською командою Могилянської школи журналістики Національного університету «Києво-Могилянська Академія»;
  • Третє місце: програма «Час новин», автор - Анна Катрага, студентка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У номінації «Інформаційна телепрограма»:

  • Перше місце: програма «Наголос» студентів кафедри журналістики Сумського державного університету;
  • Друге місце: програма «Євромайдан: історії революціонерів», автор - Майя Мірошниченко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченко;
  • Третє місце: програма «Юніверс» студентської команди Запорізького національного університету.

У номінації «Розважальна радіопрограма»:

  • Перше місце: програма «Ранок на радіо «Булочка», автор - Катерина Недеснова, студентка Українського католицького університету;
  • Друге місце: програма «Не позіхай!», автор - Віталій Луков, студент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;
  • Третє місце: програма «Ранок колижанок», автор - Ірина Мокрицька, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

У номінації «Розважальна телепрограма»:

  • Перше місце: програма «Як знімається реаліті-шоу», автор - Анастасія Ковбасенко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка;
  • Друге місце: програма «Свобода» студентів Одеського національного університету імені Іллі Мечникова;
  • Третє місце: програма «Та Могилянка!», автор - Олександр Якимчук, студент Могилянської школи журналістики Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

У номінації «Журналістське розслідування»:

  • Перше місце: програма «Вінниця таємнича. Катакомби», автор - Дмитро Гирич, студент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;
  • Друге місце: програма «Дух Майдану», автор - Олена Макаєва, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Третє місце: програма «Третє око», автор - Олександр Малик, студент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

У номінації «Позаконкурсна радіопрограма»:

Перемогла програма «Листи до АТО» студентів Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 

У номінації «Позаконкурсна телепрограма»:

Перемогла програма «Шевченко для кожного свій», автори - Тетяна Голубенко та Руслана Сохіна, студентки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 

Фестивальні програми оцінювало журі, до складу якого входили:

Ігор Толстих, директор ТО Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба УТР»;

Олександр Савенко, генеральний директор Київської державної регіональної телерадіокомпанії;

Жанна Мазицька, генеральний директор ДТРК «Культура»;

Андрій Куликов, медіаексперт  та журналіст;

Роман Заяць, керівник «Українсько-польської радіошколи»;

Анатолій Табаченко, виконувач обов'язків генерального директора Національної радіокомпанії України;

Дмитро Акімов, голова генеральної дирекції міжнародної академії «Золота фортуна», журналіст;

Надія Максименко, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка;

Віктор Набруско, секретар Національної спілки журналістів України.

 

Крім дипломів переможців, учасники отримали за перше місце у номінаціях - 3G-планшети, за друге - зовнішні накопичувачі ємністю 1 TB, за третє - флешкарти пам'яті на 32 GB. Призовий фонд фестивалю підтриманий Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Студенти також отримали дипломи та подяки від Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на Телекритике



Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»