ТЕЛЕКРИТИКА

Осман Пашаєв куруватиме інформаційне мовлення НТКУ

Тележурналіст Осман Пашаєв найближчим часом очолить напрям розвитку інформаційного мовлення в Національній телекомпанії України. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

 

«Осман Пашаєв куруватиме розвиток інформаційного мовлення НТКУ під час переходу його на суспільне мовлення. Як називатиметься його посада, ми визначимо вже сьогодні на директораті», - сказав Зураб Аласанія.

 

Наразі напрям інформаційне мовлення на Першому національному курує заступник гендиректора Дар'я Юровська, шеф-редактором новин є Світлана Коляда.

 

Осман Пашаєв на телебаченні працює зі студентських років. Починав ведучим прямих ефірів студії мовлення кримськотатарською мовою ДТРК «Крим». Після закінчення школи новин «Інтерньюз» у Києві почав працювати репортером у студії «12 минут новостей» ДТРК «Крим». Від 2001 року мешкав у Києві. Працював у новинах «Інтера», на 5-му каналі, НТН, «Вікнах-новинах» СТБ (2006-2010). У 2011 році був спецкореспондентом ТВi. З 1 серпня 2011 року працював керівником інформаційної служби телеканалу ATR у Сімферополі. Був власкором каналу в Туреччині. Займався розвитком власного інтернет-каналу CrimeanOpenCh.

 

Очолював профспілку «Медіафронт», яка об'єднувала працівників чотирьох загальнонаціональних телеканалів: СТБ, «1+1», «Україна», ТОНІС.

 

У травні 2014 року, коли Осман Пашаєв з колегою вів зйомку жалобних подій 70-х роковин депортації кримських татар, зазнав нападу з боку представників так званої «самооборони Криму», а потім був допитаний у Слідчому управлінні Слідчого комітету Росії по Республіці Крим. Після цього залишив територію Кримського півострова і переїхав до Туреччини.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Бизнес

Издание о музыке Comma перезапускает сайт

Популярное на ТелекритикеДуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Дуся

Алина Гросу в новом клипе обнажила грудь и захотела баса

Дуся

Продюсер Джамалы рассказал об «откатах», которые получал Павел Грицак на Евровидении-2017