ТЕЛЕКРИТИКА

Директора «Ради» Василя Климчука звільнили за угодою сторін

Директора парламентського телеканалу «Рада» Василя Климчука 3 листопада звільнено за угодою сторін на підставі його заяви. Відповідне розпорядження підписав керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук.

 

 

 

Нагадаємо, 14 жовтня на вимогу трудового колективу каналу Климчука на підставі розпорядження керівника апарату парламенту було відсторонено від виконання обов'язків на час проведення службової перевірки. Згідно з розпорядженням, обов'язки директора тимчасово виконував головний редактор каналу Володимир Лех.

 

Нагадаємо, члени колективу каналу «Рада» погрожували страйком у зв'язку зі значним зменшенням заробітної плати і планували зустрітися з головою Верховної Ради Олександром Турчиновим.

 

Відповідно до колективного листа представників колективу на адресу керівництва парламенту, всі звернення до директора працівників «Ради» ігноруються. «Натомість, звучать погрози, залякування, і вказується "на двері". За останні два місяці вже звільнилися 15 працівників», - йдеться у листі.

 

Члени колективу вимагають проведення комплексної перевірки діяльності каналу, поліпшення фінансового стану та усунення директора Василя Климчука із займаної посади. Вони звинувачують директора ще й у тому, що він поєднує роботу на каналі «Рада» з роботою на приватному телеканалі. Нагадаємо, що приходу на «Раду» Василь Климчук працював гендиректором телеканалу Ukrainian Fashion.

 

Нагадаємо, що детально про конфлікт колективу каналу «Рада» з Василем Климчуком раніше писала «Дуся».

 

Як писала «Телекритика», наприкінці жовтня Василь Климчук став співвласником і членом редакційної ради каналу HDFashion.

 

 «Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой