ТЕЛЕКРИТИКА

Олег Задоянчук загинув у зоні АТО

У зоні АТО загинув відомий журналіст Олег Задоянчук. Про це повідомляє ТСН.

 

Він був головним редактором «Післямови» Олександра Ткаченка, редактором проекту «Обличчя світу», випусковим редактором на новинах Нового, 5-го каналу, ТСН, «Сіті». Останнім часом працював в «Укрінформі». Йому було 43 роки.

 

Олег Задоянчук загинув на Донбасі під час ракетного обстрілу, повідомив у Facebook журналіст Вахтанг Кіпіані. «Всього чотири дні провів на фронті неоголошеної війни. Вічная пам'ять Олегові. Путін здохни», - написав журналіст.

 

За інформацією «Телекритики», Олега Задоянчука мобілізували, і 31 серпня він вирушив на війну. За даними ТСН, він не скористався жодною можливістю не піти. В Олега був слабкий зір, що не стало підставою для відмови.

 

«Не дивує, бо ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо твою, Олежку, спокійну і неквапливу послідовність, без жодної патетики і пафосу. Ти дуже серйозно і уважно ставився до життя і до людей, не легковажив ні вчинками, ні словами. Ти так щиро вникав у довколишній світ, розгадував його, вивчав. Для тебе не існувало дрібниць у ставленні до людей. Складно уявити тебе зі зброєю в руках, але ти взяв її до рук з необхідності захистити свою країну. У тебе слова не розходилися з ділами, Олеже. Світла тобі пам'ять, друже», - пише ТСН.

 

«Телекритика» висловлює співчуття рідним, друзям і колегам Олега Задоянчука. Світла пам'ять Олегові! Герої не вмирають!

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Популярное на ТелекритикеБизнес

Украинка вместе с канадской IT-компанией создают соцсеть Ukrainians

Дуся

Поцелуй от Моники Беллуччи: Каннский фестиваль начался с пикантной истории

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Экс-«пацанка» транссексуал Шер-Марина вышла замуж