ТЕЛЕКРИТИКА

Прес-служби Нацгвардії і АТО спростовують повідомлення про затримання трьох журналістів на Донбасі

Інформація про затримання бійцями Національної гвардії України 1 серпня трьох журналістів в зоні проведення антитерористичної операції станом на 12.00 5 серпня не підтверджена речниками Нацгвардії та АТО.

 

Згідно з заявами представників служб зв'язків з громадськістю Національної гвардії та АТО, затримання сербського журналіста Сергія Белоуса (тижневик «Печат»), кореспондента-фрілансера Сергія Бойка та стрингера каналу «112 Україна» Романа Гнатюка, якщо і відбулося, то без участі Національної гвардії.

 

Прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашківський (на фото), зокрема, назвав заяву про затримання журналістів бійцями Національної гвардії брехнею. «Повідомлення про зникнення свого кореспондента надходило мені лише від каналу «112». З його працівниками я спілкувався 2 серпня. Виявилося, що Роман Гнатюк не здобував акредитацію в зоні АТО та не узгоджував маршрут свого пересування із українськими військовими. Тому встановити його місцезнаходження наразі виявляється проблематичним, але можу запевнити, що Роман Гнатюк не доїхав до блокпостів Нацгвардії», - повідомив пан Дмитрашківський.

 

Він також додав, що йому поки не надходили повідомлення про зникнення Сергія Белоуса та Сергія Бойка.

 

У прес-службі Національної гвардії України «Телекритиці» підтвердили, що Нацгвардія не причетна до зникнення працівників преси. «Нам надходять запити із проханням надати інформацію про долю трьох журналістів та повідомити про їхнє місцезнаходження. Але як прес-служба Нацгвардії, ми не маємо такої інформації, тому що Нацгвардія не була причетна до їхнього, нібито, затримання. Командуванню АТО, до якого ми зверталися, також нічого про це невідомо», - розповіли в прес-центрі Національної гвардії в Україні.

 

Нагадаємо, 1 серпня на Донеччині  пропав зв'язок з репортером телеканалу «112 Україна» Романом Гнатюком, який брав участь у прямих включеннях з місця падіння малайзійського пасажирського літака Boeing 777 рейсу МН17 та мав акредитацію самопроголошеної терористичної організації «Донецька народна республіка».

 

Того ж дня про зникнення свого співробітника Сергія Белоуса повідомив сербський тижневик «Печат».З проханнямпро допомогу у пошукахцього сербського журналіста українського походження до Незалежної медіапрофспілки України звернулась також Асоціація сербських журналістів.

 

ЗМІ заявляють, що продовжують пошук інформації про місцезнаходження своїх кореспондентів.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц