ТЕЛЕКРИТИКА

«Громадське ТБ» відсторонило Яневського від ефіру на три місяці – ведучий заявив про вихід з «Громадського ТБ»

Редакційна рада «Громадського телебачення» вирішила відсторонити ведучого Данила Яневського від роботи в прямому ефірі на три місяці через непрофесійну поведінку в ефірі з дослідником московського бюро Human Rights Watch Тетяною Локшиною. Про це повідомляє офіційна сторінка «Громадського ТБ» у Facebook.

 

«Команда Громадського просить вибачення за непрофесійну поведінку нашого ведучого в ефірі з дослідником московського бюро Human Rights Watch Тетяною Локшиною. Громадське повинно дотримуватися задекларованих нами стандартів, надаючи можливість висловити власну позицію людям, яких ми запрошуємо в ефір. Кожна зроблена нами помилка дозволяє нам ретельніше оцінювати власну роботу та наближатися до стандартів якості. За це порушення, рішенням Редакційної Ради, Данила Яневського відсторонено від роботи у прямому ефірі на три місяці. Ми вдячні усім, кому небайдужа якість роботи Громадського. Лише з вашою підтримкою та вашими відгуками (схвальними чи критичними) ми зможемо досягти мети», - йдеться в повідомленні.

 

У відповідь Данило Яневський заявив про вихід з числа членів громадської організації  «Громадське телебачення». «Прошу вважати цей допис заявою про вихід з числа членів ГО "Громадське телебачення". Прошу надалі не пов'язувати моє ім'я ані з ГО "Громадське телебачення", ані з ким-небудь з числа членів його програмної ради. Дякую всім за підтримку», - написав ведучий на своїй сторінці у Facebook, коментуючи лист «Громадського ТБ» про своє відсторонення, який він отримав електронною поштою.

 

Нагадаємо, 24 липня в ефірі «Громадського ТБ» Данило Яневський на третій хвилині розмови через Skype вимкнув з ефіру представницю московського бюро правозахисної організації Human Rights Watch Тетяну Локшину, яка назвала події на сході України «внутрішнім збройним конфліктом».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»