ТЕЛЕКРИТИКА

Кореспондент ZIK Юрій Лелявський вдруге потрапив у полон до терористів на Донбасі

23 липня львівський журналіст та позаштатний кореспондент західноукраїнського телеканалу ZIK Юрій Лелявський потрапив у полон до терористів на території проведення АТО на Луганщині. Про це повідомляє ZIK із посиланням на його товариша, львівського журналіста Влада Якушева.

 

За словами Влада Якушева, вдень 23 липня Юрій Лелявський повідомив телефоном, що разом зі священиками різних конфесій їде на передову «нести слово Боже».

 

«Учора вдень він зателефонував і розповів, що вони заїхали на блокпост, який контролюється ополченцями «ЛНР», але тут їх не затримали. Вони поїхали далі. А вже близько 22.30 надійшло смс, в якій Юрій повідомив: «Везуть у Перевальськ. До Козіцина» (керує донськими козаками)», - повідомив Влад Якушев.

 

Після цього, за його словами, зв'язок із Юрієм Лелявським зник.

 

За інформацією ZIK, ще 23 липня Юрій Лелявський надіслав до публікації фотографії із зони проведення АТО.

 

Як зазначив Влад Якушев у коментарі ІМІ, станом на 12.40 24 липня телефон Юрія перебував поза зоною досяжності, і повідомлень від журналіста також не надходило.

 

«Нового наразі немає нічого, тому що у нього відключений телефон. Відомо, що він разом зі служителями церкви їздив на передову, де священики читали молитви - тобто, це була абсолютно мирна місія. Остання новина від нього - вчорашнє смс об 22.30, в якому Юрій повідомляв, що їх захопили і везуть до Козіцина в Перевальськ», - розповів пан Якушев.

 

Нагадаємо, уперше терористи захопили у полон позаштатного кореспондента ZIK Юрія Лелявського під час зйомок у місті Слов`янську (Донецька область)  24 квітня. Виявивши в журналіста паспорт зі львівською пропискою, вони силою відвели його до міськвиконкому.

 

9 травня сепаратисти звільнили з полону Юрія Лелявського. 12 травня журналіст повернувся до Львова та дав прес-конференцію. Журналіст перебував в полоні у сепаратистів у Слов'янську протягом 15 днів.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Популярное на ТелекритикеБизнес

Украинка вместе с канадской IT-компанией создают соцсеть Ukrainians

Дуся

Поцелуй от Моники Беллуччи: Каннский фестиваль начался с пикантной истории

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Экс-«пацанка» транссексуал Шер-Марина вышла замуж