ТЕЛЕКРИТИКА

НСЖУ поскаржиться на брехню російського «Первого канала» в Громадську колегію зі скарг на пресу РФ

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) заявляє про своє глибоке обурення з приводу сюжету про показові страти у звільненому від терористів місті Слов'янську (Донецька область) в ефірі російського «Первого канала». Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

 

У сюжеті під назвою «Біженка із Слов'янська згадує, як при ній стратили маленького сина і дружину ополченця», який вийшов 12 липня в прайм-тайм на «Первом канале» у Росії, розповідається, що так звана біженка зі Слов'янська Галина Пишняк, уродженка Західної України, «згадала», як представники української армії на центральній площі після звільнення міста від терористів влаштовували показові страти та закатували трирічного хлопчика. 

 

У соцмережах спростовують брехню Галини Пишняк

 

За  словами першого секретаря НСЖУ Сергія Томіленка, Спілка ініціює подання скарги щодо цього сюжету та його авторів до Громадської колегії зі скарг на пресу РФ.

 

«Відповідно до плану дій російських і українських  журналістських організацій у зв'язку з ситуацією в Україні і навколо неї, який ми з російськими колегами підписали в ОБСЄ, наші організації домовилися спільно засуджувати практику діяльності тих працівників ЗМІ, які роздмухують упередження, підтримують агресивний націоналізм, схвалюють терористичну діяльність та розпалюють конфлікт. Звернення до національних органів саморегулювання щодо непрофесійних дій працівників ЗМІ є одним з інструментів спільної роботи», - зазначив Сергій Томіленко.

 

Нагадаємо, у відповідь на надзвичайно цинічну дезінформацію «Первого каналу» російський опозиціонер Олексій Навальний закликав судити її авторів.  «Чокнуті збоченці. Вони зовсім там хворі, щоб придумувати таке? Навіть якщо просто використовують у своїх цілях божевільну жінку - це нічого не змінює. За таке реально треба судити. Люди, які подібне влаштовують, небезпечні для суспільства, і те, що вони роблять  - справжнісінький кримінальний злочин», - написав Олексій Навальний у своєму блозі.

 

Інший російський опозиціонер Борис Нємцов написав у Facebook, що прокремлівські пропагандисти перевершують Геббельса.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц