ТЕЛЕКРИТИКА

У конкурсі «Правозастосування та управління в лісовому секторі» перемогла Олена Середа з газети «Бизнес»

Олена Середа, журналістка газети «Бизнес», отримала найвищу відзнаку в конкурсі програми FLEG II (ЄІСП/Схід-2) і «Телекритики» «Правозастосування та управління в лісовому секторі України - 2014» за статтю «Лавка бревностей» («Бизнес» №18-19 від 19.05.2014).

 

З відривом у два бали, друге місце посіли журналістки програми «Вікна-Новини» (СТБ) Олена Жежера та Ольга Кучер за статтю-розслідування «Бучанське межигір'я: комуністичний слід Калєтніка».

 

Олег Оганов та Ярослав Чепурний, журналісти інтернет-видання «Миколаївський центр журналістських розслідувань», вийшли на третю позицію за розслідування «Лес для прокурора».

 

Четверте місце розділили між собою, набравши порівну балів:

- Дар'я Ширяєва та Олексій Василюк за спеціально створену для конкурсу статтю «Відверто про фінансові порушення в Держлісагенстві»;

- Юрко Шарманський за програму «Лісовими стежками» від 28.05.2014 про незаконне видобування бурштину в Рівненській області.

 

Спеціальною відзнакою програма FLEG II (ЄІСП/Схід-2) і «Телекритика» нагородили блогера та редактора СТБ Ірину Федорів за переможну п'ятирічну боротьбу за ліс на межі Києва й селища Коцюбинське та значний особистий внесок у створення філії Голосіївського НПП «Біличанський ліс».

 

Організатори й журі вітають переможців і висловлюють вдячність усім учасникам третього конкурсу про лісову галузь: Євгену Солонині («Радіо Свобода»), Марії Карпі (телеканал ZIK), Наталі Сокуренко (журнал «Аграрний тиждень»), Леніні Бичковській («Факти та коментарі»), Максиму Голованю («Крымская правда»), Світлані Ісаченко («Урядовий кур'єр»), Вірі Шашук (КП ТРК «Полісся»), Андрію Плизі, Володимиру Борейку (ГО «Київський еколого-культурний центр»), Юрію Кальчику, Олексію Василюку («Національний екологічний центр України»), Веніаміну Тихонову, Ользі Козіній (радіо «Ваша хвиля») та Олегу Проціву.

 

Читайте днями репортаж з круглого столу програми FLEG II (ЄІСП/Схід-2) та церемонії нагордження переможців конкурсу.

 

«Телекритика»

Фото Максима Лісового

Главное в разделе

Дуся

Дуся Катасонова: «Зачем Украине и украинской журналистике Роман Скрыпин?»

Культура

Зачем смотреть новый фильм Кристофера Нолана

Популярное на ТелекритикеДуся

Дуся Катасонова: «Зачем Украине и украинской журналистике Роман Скрыпин?»

Дуся

Телеведущей Снежане Скляревской тошно от желто-голубой символики

Культура

Зачем смотреть новый фильм Кристофера Нолана

Дуся

Экс-участник «Грибов»: «Мечтаю, чтобы там, где стоял памятник Ленину, был мой – в виде спиннера»