ТЕЛЕКРИТИКА

Станко затримали за те, що вона нібито на метр перейшла кордон з Росією. Журналістку вже відпустили

Сама журналістка фізично не постраждала, хоча й намагалась перевиховати російських прикордонників


Журналістка «Громадського ТБ» Анастасія Станко, яку близько опівдня 14 червня затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, вже в Україні. Про це пані Станко повідомила «Телекритиці» у коментарі.

 

Як пояснила журналістка, вона приїхала на кордон з Росією, щоб зустрітись щ українськими прикордонниками і дізнатись чи можна просто так перетнути кордон.

 

«Хотіла побачити як виглядає кордон, мали зустрітись з прес-офіцером, він мав провести нас по лінії кордону і все показати», - говорить пані Станко.

 

Анастасія Станко розповіла, що вона разом з кількома місцевими жителями вийшла на залізничний місток щоб побачити кордон, проте до неї підійшли російські прикордонники і затримали.

 

«Затримали тільки мене, місцевих жителів не чіпали. Мені сказали, що я на метр порушила російський кордон», - розповідає журналістка.

 

Також Анастасія Станко розповіла, що її затримали приблизно на три години і весь цей час розпитували про Євромайдан та її діяльність. «Їх дуже цікавила тема Євромайдану. Мтавили дуже багато запитань, запитували що я про це все думаю. Багато розповідали того, що самі знають, наприклад те, що український танк порушив кордон і в’їхав на територію Росії».

 

Російські прикордонники перевірили телефон журналістки, передивились її останні відеозаписи, повідомлення.

 

«Поводились зі мною нормально. Але діалогу у нас  не вийшло, в своїх аргументах вони використовували інормацію російських каналів. Один з прикордонників сказав, що ми побачимося у Києві, коли вони на танку будуть туди в'їжджати», - додала журналістка.

 

Нагадаємо, 14 червня, Анастасію Станко близько 12.30 затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, що на кордоннні з Російською Федерацією. Журналістка готувала включення в прямий ефір.

 

Команда «Громадського ТБ» зверталась по допомогу до Держприкордонслужби, СБУ та МЗС.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»