Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/telektitika.ua/web/header.php:227) in /var/www/html/telektitika.ua/web/controller/article.php on line 37
ТЕЛЕКРИТИКА

The Guardian фіксує аномальну кількість коментарів проросійських тролів під публікаціями про Україну

Сайт The Guardian фіксує аномальну кількість коментарів від проросійських тролів під публікаціями про Україну

Модератори The Guardian щодня мають справу із 40 тисячами прокремлівських коментарів. Про це у своїй статті пише редактор видання Кріс Еліот (Chris Elliott).

 

За словами автора, читачі та журналісти The Guardian занепокоєні тим, що коментують матеріали найняті люди, яким платять з «тролінг» та образливі напади на тих, хто критикує Росію чи Путіна.

 

Кріс Еліот пише, що журналісти та читачі все частіше скаржаться на агресивні коментарі.

 

«Можна навмання обрати будь- яку статтю про Україну та будь-яку точку в коментарях – і опинитися в морі надзвичайно агресивних та ворожих користувачів, які розміщують найбільш упереджену прокремлівську, антизахідну пропаганду», - скаржиться користувач і звертає увагу, що найбільш «тролі» були зареєстровані після лютого 2014 року. За словами читача, коментарі під статтями про України ніби взяті із шаблону й постійно «рекомендуються» іншими користувачами.

 

Колишній московський кореспондент the Guardian Люк Гардінг (Luke Harding) не має сумніву, що йдеться про цілеспрямовану кампанію і називає її «широко поширеним явищем у Росії».

Главное в разделе

Дуся

Нападение на Регину Тодоренко, авария Леси Никитюк и извержение вулкана: самые «адские» приключения команды шоу «Орел и Решка»

Бизнес

«1+1» возрождает «Танцы со звездами»

Популярное на ТелекритикеДуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Культура

7 проектов Десятого питчинга Госкино, за которые не стыдно

Дуся

«Утром деньги – вечером дети»: Мухарский опубликовал переписку с Егоровой

Дуся

Нападение на Регину Тодоренко, авария Леси Никитюк и извержение вулкана: самые «адские» приключения команды шоу «Орел и Решка»