Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/telektitika.ua/web/header.php:227) in /var/www/html/telektitika.ua/web/controller/article.php on line 37
ТЕЛЕКРИТИКА

Ведучі та журналісти «Інтера» і Першого національного потрапили на Дошку ганьби

Анастасія Даугуле, Михайло Колесников («Інтері»), Любов Добровольска, Артем Сорокін (Перший національний) розміщені на Дошці ганьби брехливих журналістів за систематичні замовчування та викривлення при висвітленні протестів на Майдані. 

Анастасія Даугуле вела інформаційні випуски програми «Подробности» на «Інтері», яка обслуговувала провладні інтереси менеджменту телеканалу та представляла мітингувальників на Майдані як «групу радикалів» та «ультраправих націоналістів». Позицію та вимоги протестувальників ведуча подавала з маніпуляціями або замовчувала. Під тиском громадськості з 31 березня її відсторонили від ведення інформаційних випусків. За повідомленням телеканалу, Даугуле буде однією з ведучих телемарафону до 9 травня.

 

Михайло Колесников в якості кореспондента програми «Подбробности» висвітлював події на Майдані. У своїх сюжетах маніпулював інформацією, показував мітингувальників як маргіналів або радикалів, які виявляють агресію до інакомислячих, розставляв провладні акценти та замовчував позицію протилежної сторони.

 

Любов Добровольська веде інформаційну програму на Першому національному, який був головним рупором влади Януковича.  Ведуча повідомляла глядачам завідомо неправдиву або маніпулятивну інформацію про протести у Києві. У інформаційних випусках транслювала відверто замовні повідомлення для обслуговування інтересів влади, замовчуючи при цьому позицію мітингувальників.

 

Артем Сорокін у сюжетах з Майдану у час найбільш драматичних подій применшував масштаби жертв серед мітингувальників, акцентуючи увагу лише на поранених силовиках. Окрім цього, замовчував спроби штурму Майдану та нав'язував висновки про те, що провокували сутички самі мітингувальники.

 

Нагадаємо, Комісія з журналістської етики оголосила громадський осуд Першому національному за роботу під час Євромайдану.

 

Оскільки Перший національний та «Інтер» були ключовими мовниками на сході України та в Криму, вони мали вплив на жителів цих регіонів, сіючи страх та агресію.

 

Детальніше із свідченнями маніпуляцій можна ознайомитися на fameandshame.telekritika.ua. Окрім цього, ми збираємо факти брехні іншими працівниками цих та інших ЗМІ. Свої пропозиції надсилайте на fameandshame@telekritika.kiev.ua

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів»

Главное в разделе

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана