ТЕЛЕКРИТИКА

Фотожурналіст Євген Гапич, якого полонили на Донбасі, повернувся додому (ДОПОВНЕНО)

Архив

Фотожурналіст із Коломиї Євген Гапич і його брат із Сум Геннадій Гапич живі та вільні. Інформацію про їх звільнення з полону «Телекритиці» підтвердили їхні рідні. Сьогодні, 25 квітня, брати прибули додому.

 

Дружина фотокора Оксана Гапич уточнила, що Євгена дуже побито, а техніку в братів відібрали. 

 

На своїй сторінці у Facebook Євген Гапич повідомив, що перебуває у Сумах у матері, а про деталі свого затримання розповість пізніше.

 

«Телекритика» інформуватиме про подробиці зникнення та звільнення журналіста і його брата.

 

Нагадаємо, 22 квітня на Донбасі зник Євген Гапич з Коломиї, який отримав тревел-грант ГО «Телекритика» (кошти фонду «Відродження») на висвітлення подій на Сході України та поїхав у відрядження від івано-франківської газети «Репортер». Євген Гапич вирушив у поїздку 17 квітня разом з братом Геннадієм Гапичем із Сум на машині брата. Останнє місто, з якого Гапичі виходили на зв'язок, - це Горлівка.

 

Згодом Оксана Гапич повідомила з посиланням на СБУ, що брати Гапичі перебувають у місті Слов'янську, де їх утримують як політичних заручників.

 

24 квітня з'явилася інформація про звільнення братів Гапичів, але рідні її не підтверджували.

 

Нагадаємо, що 24 квітня сепаратисти звільнили журналіста американського видання Vice News Саймона Островського, якого утримували в полоні у Слов'янську (Донецька область) з 22 квітня.

 

«Телекритика»