ТЕЛЕКРИТИКА

Редакцію газети «Провінція» у Костянтинівці закидали «коктейлями Молотова» за критику сепатиратистів

У ніч на 23 квітня в м. Костянтинівці (Донецька обл.) невідомі підпалили приміщення редакції газети «Провінція». Про це повідомляє інтернет-видання Gazeta.ua.

 

Офіс видання закидали «коктейлями Молотова». На міському проросійському мітингу сепаратисти закликали «спалити «Провінцію"». Будівлю також обписали образами на адресу журналістів - невідомі пов'язали редакцію з «Правим сектором».

 

«У нас розбили два вікна в кабінеті і кинули пластикові пляшки із запалювальною сумішшю. Одна не спалахнула, а в другому кабінеті займання сталося. Згорів комп'ютер, кімната повністю обвуглена, але рвонула пластикова водопровідна труба і трохи загасила вогонь. Записи з камер відеоспостереження є, але паліїв на них не вдалося розгледіти. А 18 квітня ми прийшли уранці на роботу, а над входом напис: "Тут йде прийом в Правий сектор", поруч: "Досить брехати" і ще: "Фашизм не пройде". Двома-трьома тижнями раніше були написи матом в наш бік. А учора, коли ми робили випуск, приблизно в обід, зателефонував чоловік і каже: "Ще раз напишіть щось недобре про Донецьку республіку, і тоді нарікайте на себе". Ми поки плануємо продовжувати працювати. У березні на одному з мітингів один місцевий проросійський активіст закликав спалити нас, йдуть заклики бойкотувати "Провінцію", є активна антиреклама. Хоча ми намагаємося бути нейтральними», - розповів редактор видання Михайло Разпутько.

 

Одне з редакційних приміщень повністю вигоріло

 

Gazeta.ua зазначає, що «Провінція» - найпопулярніша газета в Константинівці, має наклад близько 7 тисяч. У газеті працюють громадські діячі і правозахисники. Один з них - Володимир Березін, директор еколого-культурного центру «Бахмат», відомий не тільки на Донбасі діяч. Він також отримав погрози протягом останнього тижня. Сьогодні Володимир Березін був змушений поїхати з Костянтинівки. Він розповів, що в його під'їзді мешкають активісти так званої «Донецької республіки», які вже висловлювали агресію на його адресу.

 

«Березіну погрожувала група "Антимайдан" ВКонтакті. Там відкрито обговорювали, як з ним розправитися. А нещодавно йому прислали у Facebook: "Чекай, тобі залишилося же не довго - ти перший в списку на "вишку". Звинуватили його в тому, що він довго працював з американцями», - говорить його колега Галина Олейникова.

 

Громадський діяч Олександр Меланченко вважає, що переслідування Володимира Березіна та «Провінції» організував інший журналіст з Костянтинівки. Цей чоловік є редактором спортивної газети, яка фінансується сином Януковича.

 

«Володимир Березін, відомий грантоїд і співробітник костянтинівської газети "Провінція", привіз з горлівської друкарні пачки провокаційних листівок і розвішує їх по місту досі. У листівках міститься прохання негайно здавати виявлених сепаратистів в місцеве СБУ. За винагороду. Підписана хрєнь афганцями і чорнобильцями. Народ листівки, звичайно, зриває, але зрозуміти не може - що за свиня паскудить в Костянтинівці? Так от я і повідомляю про свиню - Володимир Березін», - написав в соцмережі журналіст Володимир Аверін.

 

Володимир Березін заперечує, що розклеював в Костянтинівці листівки з пропозицією здавати за гроші в місцеве СБУ виявлених сепаратистів.

 

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України відкрило три кримінальні провадження за фактами викрадення журналістів у ​​Донецькій області.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту